Nature’s Beauty مجموعه های تجربه معطر را راه اندازی می کند

Nature’s Beauty ، مجموعه ای تمیز و گیاهی از حمام و مراقبت از بدن ، سه مجموعه با تجربه معطر را راه اندازی کرده است که تمرکز آنها بر خواب ، سم زدایی و تسکین استرس است.

نیچر بیوتی (Beauty’s Beauty) که بزرگترین گسترش محصول با نام تجاری پنج ساله تا به امروز است ، از مدت ها قبل دارای مواد تشکیل دهنده گیاهی و آزمایش شده با زمان بوده که تمیز و عاری از بی رحمی هستند. این مجموعه های جدید که به طور هدفمند ساخته شده اند ، نیازهای خاص را هدف قرار می دهند ، روحیه را متحول می کنند و بدن را تقویت می کنند. تمام فرمولاسیون های محصول جدید مطابق با استانداردهای زیبایی پاک برخی از برترین خرده فروشان زیبایی در کشور در تلاش برای ارائه محصولات بدنه راه حل گرا با قیمت مناسب و مقرون به صرفه است.

این سه مجموعه طیف وسیعی از محصولات پاک کننده ، لایه بردار و مرطوب کننده را ارائه می دهند. مجموعه ها در فروشگاه های سراسری در Walgreens ، Walgreens.com و به صورت آنلاین در NaturesBeautyBrands.com موجود هستند ، مجموعه ها شامل:

Stress Relief مجموعه ای از محصولات است که عصاره شاه بلوط غنی از آنتی اکسیدان و روغن اکالیپتوس را با رایحه شفاف نعناع هندی و مرکبات ترنج ترکیب می کند. این مجموعه دارای روغن شی ، روغن آووکادو و روغن بادام شیرین برای کمک به تغذیه ، محافظت و ترمیم خشکی پوست است.

مجموعه استرس تسکین دهنده شامل ، اسکراب بادی Elderberry Eucalyptus Stress Relief ، حمام و شستشوی بدن بادرنجبویه و Elderberry Eucalyptus Stress Relief Butter Body.

Detox با عصاره پرتقال و زنجبیل تزریق می شود تا رنگ و بافت پوست را با رایحه مرکبات و پچولی چوبی احیا کند و باعث احیای دوباره حواس شود. آفتابگردان ، بادام و روغن آووکادو برای درخشش سالم پوست را تغذیه و مرطوب می کنند.

مجموعه Detox شامل ، بمب های حمام سم زدایی نارنجی نارنجی ، اسکراب بدن زنجبیل نارنجی ، حمام و شستشوی بدن با زنجبیل نارنجی و لوسیون بدن دمنوش زنجبیل نارنجی است.

خواب ترکیبی از مزایای آرامبخش اسطوخودوس و بابونه با رایحه دلپذیر وانیل پودری و مرکبات پرتقال برای یک مجموعه 5 تکه است که شامل همه چیز برای آماده شدن برای یک شب آرام است. مواد اصلی شامل روغن جوجوبا ، نارگیل و روغن دانه مورینگا برای تغذیه و مرطوب سازی شدید پوست خشک است.

مجموعه خواب شامل ، بمب حمام خواب بابونه اسطوخودوس ، اسکراب بدن بابونه اسطوخودوس ، حمام و شستشوی بدن مخصوص خواب بابونه ، کره کره خواب خواب بابونه ، و اسپری خواب بابونه گل اسطوخودوس است.

جدید ، مجموعه زیبایی های طبیعت Stress Relief ، Detox و Sleep در سه مجموعه از پلاستیک بازیافتی (رزین پس از مصرف PCR) برای همه بطری ها ، شیشه ها و لوله ها استفاده می کند تا دوستانه با محیط زیست سازگار باشد.

تمام بسته بندی های 2021 Nature Beauty همچنین از فناوری برچسب CleanFlake برای ارتقا. قابلیت بازیافت کامل استفاده می کنند. با استفاده از فناوری CleanFlake ، هر برچسب در طی فرآیند بازیافت پلاستیک PET به طور تمیز از بطری ، شیشه و وان جدا می شود ، که منجر به صرفه جویی در منابع PET و ضایعات دفن زباله کمتر می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>