NatureLab. مجموعه کامل توکیو در فروشگاه های زیبایی Ulta راه اندازی می شود

NatureLab. مجموعه کامل توکیو از پرفروش ترین محصولات مراقبت از مو زیبایی ژاپنی اکنون در بیش از 700 مکان Ulta Beauty در ایالات متحده موجود است.

این توسعه خرده فروشی در فروشگاه مبتنی بر NatureLab است. همکاری آنلاین توکیو با Ulta Beauty ، زیبایی غیر سمی را که منجر به نتایج می شود ، حتی برای نسل متمرکز بر استفاده از مواد طبیعی ، قابل دسترسی تر می کند.

“Ulta یک انتخاب طبیعی بود زیرا ما همچنان به گسترش NatureLab ادامه می دهیم. توکیو آمریکا. حضور همکاری دیجیتال ما موفقیت بزرگی بود و ما از ادامه خدمات موثر مراقبت از مو J-Beauty به مهمان Ulta Beauty در موج بعدی گسترش خرده فروشی ما بسیار خوشحال هستیم. ” توکیو

NatureLab برای دستیابی به هماهنگی بین آئین های سنتی زیبایی ژاپن و فناوری تمیز آینده ، الهام گرفته است. توکیو یک سری مراقبت از مو است که با این فرض شروع می شود که موهای سالم از پوست سر شروع می شود. سلولهای بنیادی حاصل از ترکیبات گیاهی به طور منحصر به فردی با عصاره مروارید ، پروتئین کینوا و سایر مواد طبیعی مشتق می شوند تا نتایج هدفمند و اثبات شده بالینی ، از جمله بهبود درخشش ، بافت و حجم را ارائه دهند.

علاوه بر گسترش آجر و ملات ، NatureLab. توکیو در Ulta Beauty ، برنامه خرده فروش برای توانمندسازی مهمانان با شفافیت و انتخاب با ارائه محصولات تمیز ، بی رحمانه ، وگان و بسته بندی پایدار ، به Conscious Beauty پیوست. همه NatureLab. محصولات توکیو مطابق با استانداردهای مواد پاک کننده Ulta Beauty ، فاقد سولفات ، پارابن ، فتالات ، گلوتن ، روغن معدنی و سایر مواد شیمیایی سخت است که نه تنها به موها بلکه به محیط زیست آسیب می رساند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>