Mugler Fragrances ‘New Angel Nova رایحه پایدار است

اولین بار برای مایگلر ، ادو پرفیوم Angel Nova با استفاده از چرخش دور موتور با اجزای سازگار با محیط زیست ساخته شده است.

ملیسا میزل ، سردبیر همیار21/4/21

جدیدترین ستاره در جهان Mugler Fragrances Angel Nova است ، رایحه ای که تقریباً 30 سال پس از ایجاد عطر مورد علاقه فرقه آنجل – شیره ای که زمینه ساز رایحه های خوش بو بود – می آید. ادو پرفیوم میوه ای ، گلی و چوبی جدید از تلفیق رایحه ای میوه ای ، گل رز منحصر به فرد موگلر و چوبی قدرتمند و مدرن ایجاد شده است. این عطر و بوی گل آنجل اصلی را بالا می برد و آن را با رایحه های جدید تمشک و لیچی تزریق می کند تا سطح میوه را تقویت کند – به علاوه یک قلب گل متشکل از گل رز ، پچولی و بنزوئین “فوق طبیعی”.

اولین بار برای موگلر ، آنجل نوا با استفاده از دوچرخه سواری ساخته شده است – فرایندی نوآورانه و سازگار با محیط زیست که مستلزم این است که ابتدا یک گل رز طبیعی استخراج و سپس با استفاده مجدد از گلبرگهای گل رز که قبلاً تقطیر شده اند ، تولید می کند تا یک “گل سرخ طبیعی” با منبع پایدار به دنیا بیاورد. ماده ای که از طریق بیوتکنولوژی ایجاد شده است. بطری آنجل نوا به رنگ صورتی و تمشکی به صورت ستاره قابل شارژ است و از این رو تعهد برند در انتخاب گزینه های سازگار با محیط زیست در صورت امکان ، بیشتر می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رایحه خوب ، شیرجه رفتن عمیق ما را در این گروه بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>