Microphyt شرکت فرعی ایالات متحده را باز می کند – HAPPI

Microphyt France ، پیشرو در فعالیتهای زیستی طبیعی مبتنی بر ریز جلبکها برای صنایع تغذیه و مراقبت های شخصی ، یک شرکت تابعه جدید ایالات متحده ، Microphyt Inc اعلام کرده است. با دفاتر فروش و بازاریابی واقع در ماساچوست و پنسیلوانیا ، Microphyt Inc بر رشد پایگاه مشتری این شرکت در آمریکای شمالی.

ایلیا ژیوکوویچ ، مدیر ارشد بازرگانی Microphyt ، مسئولیت مدیریت شرکت Microphyt را بر عهده خواهد گرفت. Zhivkovich بیش از 25 سال تجربه در فروش جهانی ، بازاریابی و موقعیت های مدیریت عمومی در زمینه مواد غذایی و تغذیه دارد. وی همچنین سابقه گسترده ای در زمینه توسعه و اجرای استراتژیهای Go-To-Market برای محصولات نوآورانه با ارزش بالا و مورد حمایت علمی دارد.

برای سرعت بخشیدن به راه اندازی مجموعه مواد آرایشی خود در ایالات متحده ، Microphyt Inc برای تبلیغ و توزیع با Premier Specialties به توافق رسیده است.

“Microphyt از همکاری با Premier Specialties هیجان زده است. ما اطمینان داریم که روابط گسترده و طولانی مدت Premier با صنعت مراقبت شخصی همراه با خط لوله قوی نوآوری Microphyt ، راه حل های جدیدی را برای مارک ها و مصرف کنندگان علاقه مند به فعالیت های زیستی مبتنی بر علم ، طبیعی و پایدار از ریز جلبک ها ارائه می دهد. ” ژیوکوویچ اظهار نظر کرد.

“Francesca Muia، بخش لوازم آرایشی طبیعی VP ، تخصص های برتر ، افزود:” همکاری با Microphyt ، پیشنهادات طبیعی آرایشی و بهداشتی Premier را شامل می شود و شامل مواد فعال زیستی بی نظیر جلبک است ؛ و با استفاده از فناوری سبز ، پیشرفت هایی در علم مراقبت از پوست ایجاد می شود. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>