Lubrizol از پلیمر Chromapol ColorPOP برای رنگ مو رونمایی می کند

Lubrizol Life Science – Beauty (LLS Beauty) با استفاده از پلیمر Chromapol ColorPOP که باعث محافظت از رنگ در رنگ های دائمی ، نیمه دائمی و موقتی و همچنین در شامپوها ، نرم کننده ها و درمان های ترکیبی می شود ، عملکرد طولانی مدت را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد.

در آزمایش رنگ آمیزی دائمی ، delta E بهتر از معیار استفاده از پلیمر Chromapol ColorPOP بود و برای 30 شستشو و برای شامپوی سولفاته تا 20 بار شستشو از رنگ محافظت می کرد. محافظت از رنگ در مجموعه نیمه دائمی تا 10 شستشو طول می کشد و وقتی یک شامپوی بدون سولفات با یک نرم کننده ترکیب شود ، رنگ تا 25 شستشو ادامه می یابد.

جولیانا گومیرو ، مدیر بازاریابی جهانی مراقبت از مو ، گفت: “ما با زنان در سنین مختلف که موهای خود را رنگ می کنند صحبت کردیم و نیازها و انتظارات آنها را در مورد محافظت از رنگ مو پس از رنگ آمیزی آنها مشخص کردیم و معتقدیم که پلیمر Chromapol ColorPOP همان چیزی است که زنان به دنبال آن هستند.”

این ماده چند منظوره رنگ واقعی و با شدت و شدت زنده را حفظ می کند. همچنین مزایای نرم کنندگی فیبر مو را فراهم می کند ، ضمن بهبود نرم و لطافت ، احساس مرطوب و خشک را بهبود می بخشد. روی تمام سایه های مو از جمله 100٪ خاکستری کار می کند.

گومیرو گفت: “مزایای اصلی و عملکرد بالای Chromapol ColorPOP توسط تخصص پلیمر Lubrizol در مورد رسوب رنگ و خصوصیات تشکیل فیلم پشتیبانی می شود ، و آن را به یک راه حل ایده آل برای رنگ زنده و محصولات شستشو دهنده تبدیل می کند.”

فرمولاسیون های موجود برای بازار شامل:

  • رنگ موی دائمی – گیلاس قرمز تیره شدید

  • رنگ موی نیمه دائمی – گل ارکیده صورتی براق

  • شامپو مراقبت از رنگ رایگان سولفات

  • تهویه مطبوع محافظت از نشاط و رنگ

  • ماسک موقت Deep Nourishment Color Reviver – رنگ شدید گیلاس قرمز

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>