L’Oréal USA 400K دلار به برنامه بورس تحصیلی بنیاد OnePULSE اهدا می کند

L’Oréal USA 400000 دلار از صندوق زیبایی فراگیر خود برای حمایت از چهار بورسیه سالانه زیبایی به عنوان بخشی از 49 بورس تحصیلی میراث بنیاد onePULSE کمک مالی کرده است. این برنامه به افتخار کسانی که در فاجعه کلوپ شبانه نبض در اورلاندو ، فلوریدا در 12 ژوئن 2016 جان خود را از دست دادند ، تاسیس شد. بورس تحصیلی به عنوان ادای احترام به میراث آنها ، زمینه های شغلی مربوط به آنها و آرزوی قربانیان را گرامی می دارد.

سهم L’Oréal USA از چهار قربانی که در صنعت زیبایی حرفه خود را دنبال کرده اند با ارائه چهار بورسیه سالانه به طور مستمر تجلیل می شود.

بنیاد onePULSE برنامه 49 بورس تحصیلی میراث را در سال 2019 تاسیس کرد. این برنامه سالانه به 49 بورسیه تحصیلی حداکثر 10،000 دلار اعطا می کند تا در یک م institutionسسه معتبر آموزش عالی از جمله مدارس شغلی و فنی استفاده شود. بورس تحصیلی به افرادی تعلق می گیرد که علاقه مندی جدی به پیشرفت تحصیلی یا خودسازی و مشارکت جامعه داشته باشند. هر شخص ، صرف نظر از سن ، هویت جنسی یا بیان ، گرایش جنسی ، نژاد ، قومیت ، وضعیت اقتصادی اقتصادی ، معلولیت یا ایمان ، واجد شرایط درخواست است.

“ما افتخار می کنیم که یک بنیانگذار میراث بنیانگذار بنیاد onePULSE هستیم و از ماموریت تأیید کننده زندگی آنها حمایت می کنیم. ما امیدواریم که سهم ما بتواند به زیبایی هرچه بیشتر جهان کمک کند علی رغم این فاجعه غیرقابل حل ، “گفت استفان ریندرکنک ، رئیس و مدیر عامل شرکت L’Oréal ایالات متحده. “این وظیفه ما است که معیارها را در فراگیر کردن زیبایی ایجاد کنیم ، و وقف ما به بنیاد onePULSE درهایی را برای جوانان از هر زمینه ای باز می کند تا رویاهای زیبایی حرفه ای خود را دنبال کنند و زیبایی منحصر به فرد را در همه به وجود آورند.”

دریافت کنندگان بورس تحصیلی Legacy 2021 49 در تاریخ 24 آوریل در یک ناهار مجازی به میزبانی بنیاد اعلام می شود. کمک مالی L’Oréal USA از صندوق زیبایی فراگیر این شرکت ، ابتکار عمل خیرخواهانه شرکت اختصاص داده شده برای پرورش تنوع بیشتر ، سهام عدالت و تعلق در صنعت زیبایی گرفته شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>