L’Oréal USA در شاخص برابری معلولیت امتیاز کامل کسب می کند

برای چهارمین سال متوالی ، L’Oréal USA نمره کامل 100 را در شاخص برابری معلولیت 2021 (DEI) کسب کرده است ، یک اقدام مشترک منحصر به فرد بین Disability: IN و انجمن آمریکایی افراد دارای معلولیت (AAPD).

“در L’Oréal USA ، ما وظیفه داریم یک محیط کار فراگیر و قابل دسترسی ایجاد کنیم که در آن افراد معلول احساس موفقیت و پشتیبانی می کنند. من به عنوان یک رهبر تجارت با معلولیت های شخصی خود ، از تشویق برای ایجاد یک گفتگوی آزاد در سراسر کسب و کار قدردانی می کنم و اطمینان حاصل می کنم که ما همیشه در تلاش هستیم تا فرهنگ کار محیطی فراگیر را در بین کارمندان خود پرورش دهیم. ” اورئال آمریکا.

این شاخص در حال توسعه در سال 2015 به طور عینی امتیاز هر شرکت را در مقیاس 0 تا 100 ، با نمره 100 نشان می دهد که شامل بیشترین نمره است. DEI به طور مشترک توسط Disability: IN و AAPD در مشورت با کمیته مشورتی DEI و یک گروه متنوع و داوطلبانه از متخصصان در زمینه حمایت از تجارت ، سیاست و معلولیت توسعه داده شد.

در سال 2021 ، 319 شرکت از شاخص برابری معلولیت (DEI) برای محک زدن تلاش های خود استفاده کردند. شرکت کنندگان در دسته های زیر ارزیابی شدند: فرهنگ و رهبری ؛ دسترسی گسترده به شرکت ؛ روشهای اشتغال (مزایا ، استخدامها ، اشتغال ، تحصیلات ، حفظ و پیشرفت ، اقامتگاهها) ؛ مشارکت جوامع؛ تنوع عرضه کننده ؛ و عملیات غیرآمریکایی.

امسال ، به دنبال همه گیری جهانی ، DEI مدرن شد تا س questionsالات غیر وزنی درباره فناوری نوآورانه برای پیشرفت دسترسی دیجیتال و از راه دور اضافه شود. مزایای سلامت روان خدمات برای کارمندان ناشنوا و کم شنوا و گزینه های کار انعطاف پذیر.

ماریا تاون ، رئیس جمهور و مدیرعامل AAPD گفت: “شاخص برابری معلولیت” کانون توجه شرکت هایی است که معتقدند آنها در ایجاد جامعه عادلانه تر برای افراد معلول سهیم هستند. ” “این یک مجرا برای کار ما است که حمایت از حقوق معلولیت 60 میلیون آمریکایی معلول را از بین می برد و موانع اشتغال ، فناوری و مراقبت های بهداشتی را از بین می برد ، و ما از دیدن پیشرفت های امروز بسیار هیجان زده هستیم.”

L’Oréal USA به ایجاد یک محل کار فراگیر اختصاص داده و اقدامات مختلفی را برای حمایت از کارمندان معلول خود ایجاد کرده است. از طریق ایجاد اتاق فکر DiversABILITY ، گروه منابع کارمندان به افزایش آگاهی ، حمایت از جذب ، پیشرفت و نگهداری افراد دارای معلولیت و همچنین تشویق اهمیت بهداشت روانی در محل کار اختصاص داده شده است. تیم تنوع و گنجاندن همچنین ابتکاری را به نام “شکستن سکوت” به کار گرفته است که به ایجاد محیط پذیرش پذیرتر و روانشناختی برای کارکنان کمک می کند تا در افشای ناتوانی ها مورد تشویق و حمایت قرار گیرند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>