L’Oréal Paris سایه های رژ لب و سایه های رژ لب برهنه را اضافه می کند

L’Oréal Paris ‘Infallible 8HR Pro Gloss برای بهار 2021 حتی بهتر شد. Infallible 8HR Pro Gloss ، از سال 2012 که مورد علاقه مصرف کنندگان است ، شش سایه طولانی مدت را برای این فصل به بازار عرضه کرده است که مجموع پیشنهادات را از 26 رنگ ارائه می دهد. مصمم است تا به طور مداوم انتظارات از براق شدن لب را تعریف کند ، Infallible 8HR Pro Gloss پوشیده است و هشت ساعت ساییدگی رنگ و درخشش براق را ایجاد می کند. فرمول خشک نشده و باعث می شود لب ها مرطوب ، نرم و لطیف شوند. اپلیکاتور کوچک و شکل گرفته به شکل قلب ، لب ها را دقیقاً برای یکدست صاف و یکدست نشان می دهد.

همچنین لس نو توسط Color Riche در L’Oréal Paris جدید است – فرمول ساتن جدیدی که فراتر از رنگ است. این مجموعه از رژ لب های برهنه که با روغن آرگان و ویتامین E تشکیل شده است ، دارای یک پایه سفید برای نشان دادن شدت رنگدانه برهنه در حالی که باعث می شود لب های شما احساس نرمی کنند ، و یک راحتی راحت در طول روز ایجاد می کند. خود را با انواع سایه های برهنه که شدید ، پررنگ هستند ، بیان کنید و تقویت نگرشی را که باید در روز داشته باشید ، برای شما فراهم می کند.

شکل گلوله ای شبح جدید ، که برای کاربرد دقیق ساخته شده است ، با زاویه طراحی شده است تا به هر جزئیات گلوله شما برای لب برهنه غنی و زنده برسد. سایه بان به شما اجازه می دهد تا لب ها را خط بزنید ، و انحناها به شما اجازه می دهند لب ها را با رنگی لوکس کوسن کنید. این رژ لب همچنین حاوی رایحه جدیدی از گل رز است. این شرکت گفت که این محصول در 12 سایه برهنه موجود است که فقط در یک لایه رنگ اشباع شده ارائه می دهد. یکی را برای تاریخ بعدی اجتماعی یا کار خود در کنفرانس بزرگنمایی امتحان کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آخرین روند رنگ ، غواصی عمیق ما را در راه اندازی آرایش برای بهار 2021 بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>