L’Oréal Paris از کیت وینسلت به عنوان سفیر زیبایی جهانی استفاده می کند

آخرین چهره مشهوری که به عنوان سخنگوی به L’Oréal Paris پیوست ، بازیگر برنده اسکار کیت وینسلت است. به گفته این شرکت ، سفیر جدید جهانی از طریق مراقبت از مو ، مراقبت از پوست و آرایش ، از همه کمپین های زیبایی برای برند Happi Top 30 نمایندگی خواهد کرد.

وینسلت به لیست ستارگان هالیوود مانند ویولا دیویس ، هلن میرن و اوا لونگوریا که سفیران L’Oréal پاریس هستند نیز خواهد پیوست. او در ماه ژوئیه به عنوان سخنگوی در جشنواره کن حضور خواهد یافت.

“کیت وینسلت یک نماد واقعی است – در فیلم و به عنوان یک زن قوی ، صدای توانمندی در ماموریت ما در L’Oréal Paris: خود را باور کنید ، بنابراین نسل بعدی لحظه ای در آن شک نمی کند. کیت وینسلت با استعداد خود در بالا بردن داستان های زنان و حمایت از افراد بدون صدا ، دلیل ما را برای حضور در L’Oréal Paris بیان می کند – برای تشویق زنان برای دانستن ارزش خود ، تجلیل از زیبایی خود و جرات داشتن خود. Hovasse ، رئیس برند جهانی L’Oréal Paris ، در بیانیه ای.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>