L’Oréal هنگ کنگ برنامه بازیافت بین برندها را آغاز می کند

L’Oréal هنگ کنگ با 13 مارک زیبایی برنامه بازیافت کراس مارک را آغاز می کند. در این ماه ، Kiehl’s ، Lancôme و L’Oréal Paris پیشگام در پذیرش ظروف محصولات فرسوده در فروشگاه های خود خواهند بود.

تا پایان Q2 2021 ، این برنامه 10 مارک زیبایی دیگر این گروه را در هنگ کنگ تحت پوشش قرار خواهد داد ، که با تلاش مشترک مارک ها به توسعه پایدار هنگ کنگ کمک می کنند. مشارکت با شرکت محلی اجتماعی زیست محیطی V Cycle ، بسته بندی زیبایی که می تواند در برنامه بازیافت شود شامل نه تنها بطری های پلاستیکی بلکه قطعات شیشه ای و فلزی محصولات زیبایی مانند لوله های ریمل مژه و ابرو ، لوله های مداد ابرو و بدن ، موارد رژ لب و موارد پودر جمع و جور است ، و غیره.

این خبر به دنبال نتایج نظرسنجی مصرف کنندگان زیبایی زیبایی سبز L’Oréal Hong Kong ، منتشر شده در آستانه “روز جهانی بازیافت” است. این بررسی موارد زیر را نشان داد:

  • 70٪ از مصرف کنندگان ادعا می کنند که نگرش جدی تری نسبت به مسائل زیست محیطی دارند و مایل به اقدامات بیشتری برای کاهش استفاده از پلاستیک هستند.
  • با این حال ، فقط 30٪ از مصرف کنندگان اقدامات مناسبی را برای بازیافت بطری های زیبایی و بسته بندی های استفاده شده انجام دادند.
  • فقط 35٪ از مصرف کنندگان از برنامه های بازیافت مارک زیبایی در بازار مطلع هستند و تنها 23٪ از مصرف کنندگان در این برنامه ها شرکت کرده اند
  • مهمترین موانع بازیافت دسترسی کم به امکانات بازیافت (41٪) و نقاط بازیافت ناکافی در هنگ کنگ (32٪) بود.


اوا یو ، رئیس جمهور و مدیر عامل L’Oréal هنگ کنگ ، گفت: “این نظرسنجی به ما کمک کرده است تا نگرش و رفتار مصرف کننده محلی را نسبت به پایداری بهتر درک کنیم.” “ما از نظر آینده سیاره خود در یک نقطه حساس قرار داریم و از افزایش آگاهی در این جبهه استقبال می کنیم. به عنوان یک پیشرو در صنعت زیبایی ، هدف ما همکاری نزدیک با جامعه محلی ما برای ایجاد پایداری و اقدام با مصرف کنندگان برای حفظ محیط زیست است. به همین ترتیب ، اولین کمپین بازیافت ما دقیقاً برای همین کار طراحی شده است. “اریک سوئینتون ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت V Cycle ، گفت: “2 سال که در کنار لورآل هنگ کنگ کار کرده ایم ، از این فرصت که تلاشهای خود را در این برنامه هیجان انگیز بازیافت در سطح شهر بیشتر کنیم ، خوشحال و ممنون هستیم.” “در حال ارائه بستر برای بازیافت و استفاده مجدد از منابع ارزشمند به مردم ، ما در حال ایجاد اقتصاد دایره ای هستیم كه هم برای محیط زیست و هم برای جامعه ما سود دارد ، در حالی كه با جلوگیری از ورود پلاستیك عادات مصرف را تغییر می دهیم. ما اطمینان داریم که همراه با لورآل هنگ کنگ ، آگاهی مصرف کنندگان را در مورد نیاز به بازیافت افزایش خواهیم داد و این ابتکار عمل مردم را به اقدامات الهام می بخشد. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>