L’Oréal دو نفر را به کمیته اجرایی منصوب می کند

L’Oréal از دو حرکت در کمیته اجرایی خود خبر داد. عمر حاجری رئیس جدید بخش محصولات حرفه ای است و به کمیته اجرایی می پیوندد. او جانشین ناتالی روز می شود که پس از نه سال همکاری با L’Oréal شرکت را ترک می کند. ارسی پیریشی رئیس جمهور جدید منطقه آمریکای لاتین است و به کمیته اجرایی پیوست. او پس از 30 سال حضور در L’Oréal ، خاویر سان خوان را که تصمیم به بازنشستگی در اواخر سال جاری دارد ، بر عهده خواهد گرفت. پیریشی در پاییز 2021 به منطقه و COMEX خواهد پیوست.

هاجری که یک تبعه فرانسوی-تونسی است ، 21 سال پیش پس از کارآموزی به L’Oréal پیوست و بیشتر حرفه خود را در بخش محصولات حرفه ای (PPD) گذرانده است. از همه مهمتر ، او رهبری این بخش را در هلند و سپس در انگلستان و ایرلند بر عهده داشت ، جایی که وی با انتقال سازمان به یک مدل چند کانال ، مدرن سازی سازمان را به عهده دارد. در سال 2019 ، او مدیر منطقه غرب اروپا برای بخش شد.

“عمر یک رهبر بصیر ، یک متخصص حرفه ای در توسعه کسب و کار و یک مدیر سخاوتمند است. همیشه با توجه به کارمندان و مشتری ، او توانایی درک روند جدید و بسیج تیم های خود را به سمت نوآوری بیشتر دارد. او همچنین یک پیشگام در تحول دیجیتال ، “نیکلاس هیرونیموس معاون مدیرعامل L’Oréal گفت. “عمر نقش عمده ای در اختراع مجدد PPD در اروپا داشت و در سال 2020 جنبش جدیدی را در این منطقه ایجاد کرده است. بنابراین من به او اطمینان دارم که با پشتیبانی از PPD خارق العاده مدیریت بخش را با موفقیت به دست گیرد. تیم هایی که او را در این چالش جدید همراهی می کنند. به ویژه ، او قادر خواهد بود از استعدادهای توسعه برند Arnaud Jeanteur که به عنوان معاون مدیر کل بخش منصوب می شود استفاده کند. Arnaud نقش مهمی در توسعه طرح نوآوری که دامنه شتاب بخش را فراهم می کند. “

پیریشی که یک ملیت فرانسوی-قبرسی و داروساز بود و با آموزش ، کار خود را با گروهی که در منطقه آمریکای لاتین مشغول به کار بودند ، آغاز کرد ، جایی که او مسئول توسعه بین المللی برای مارک La Roche Posay بود. فعالیت حرفه ای بین المللی وی در بخش لوازم آرایشی فعال سپس وی را از برزیل به ایالات متحده ، از طریق هلند ، فرانسه و اسپانیا ، منتقل کرد و در آنجا سمت های مدیریت برند ، بخش و منطقه را داشت. در سال 2015 ، وی قبل از انتصاب به عنوان مدیر کل بخش لوازم آرایشی فعال در سال 2018 ، مدیر اروپای غربی و متعاقباً همه بازارها ، به عنوان مدیر کل L’Oréal Greece منصوب شد.

“ارسی یک مدیر همه جانبه و با استعداد است که می داند چگونه بینش استراتژیک ، مهارت های اجرا ، نزدیکی به زمین و توانمندسازی تیم را ترکیب کند. سابقه بین المللی وی و موقعیت های مختلفی که به عهده داشته است ، وی را به شخصی ایده آل برای تصدی مسئولیت خاویر تبدیل می کند. “من اطمینان دارم که ارسی یک رهبر خارق العاده برای منطقه ای است که او بسیار دوست دارد و در آنجا او را آغاز کرده است. شغلی ، و من بسیار خوشحالم که از او در کمیته اجرایی در این نقش استقبال می کنم. “

او جانشین سان خوان شد که در سال 1991 به L’Oréal پیوست و از زندگی حرفه ای بین المللی در این گروه برخوردار بود ، به ویژه به عنوان مدیر مالی L’Oréal روسیه ، و سپس مدیر کشور برای رومانی ، آرژانتین ، کانادا و مکزیک. از سال 2016 ، او مسئول منطقه آمریکای لاتین است.

“من می خواهم به کارنامه قابل توجه خاویر در 30 سال گذشته ادای احترام کنم. وی یک مدیر برجسته است و همیشه روحیه کارآفرینی و ذوق بارز نوآوری را از خود نشان داده و در عین حال استعدادهای زیادی را پرورش می دهد. تحت رهبری او ، L’Oréal به طور پیوسته سهم بازار آمریکای لاتین را به دست آورد ، در سال 2020 رتبه اول لوکس در منطقه را بدست آورد و به رشد دو رقمی در برزیل دست یافت. “فریدریک روزه ، مدیر ارشد رشد جهانی گفت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>