L’Oréal در دادخواست نقض حق ثبت اختراع با موفقیت از خود دفاع می کند

دادگاه دلاور بر اساس عدم قطعیت ، شکایت آزمایشگاه کارمل را نامعتبر اعلام کرد.

تام برانا ، مدیر تحریریه21/4/23

لورئال در دادگاهی که توسط دانشکده پزشکی دانشگاه ماساچوست به دلیل ادعاهای مربوط به درمان ضد پیری مطرح شد ، با موفقیت از خود دفاع کرد.

U-Mass همراه با یک راهب سابق کاتولیک رومی که در ادعای خود مبنی بر اینکه لورآل فرمول ثبت اختراع شده خود را برای کرم طراحی شده برای ایجاد انعطاف پذیری بیشتر پوست برای جلوگیری از چین و چروک صورت داده است ، در دلاور شکایت کرده بود. دانشکده پزشکی این فرمول را تهیه و مجدداً به آزمایشگاههای کارمل راهب در سال 2009 مجوز داد.

طبق گفته های وکلای پل هاستینگز ، که از L’Oréal دفاع می کرد ، دانشکده پزشکی و آزمایشگاه های کارمل بیش از 280 میلیون دلار خسارت علیه L’Oreal درخواست کردند و ادعای نقض عمدی کردند که می تواند خسارات را سه برابر افزایش دهد.
.
در تصمیم اوایل هفته ، دادگاه منطقه ای دلاور با صدور رأی مختصر برای L’Oreal ، حق ثبت اختراعات شاکیان را بر اساس نامشخص بودن نامعتبر دانست. احکام مربوط به دادخواستهای خلاصه اضافی در جریان است.

این دومین تیم IP آزمایشی پل هاستینگز است که به تازگی برای لورآل تضمین کرده است. در ماه مارس ، این شرکت پرونده تخلف مربوط به محصولات درمان مو را که حق ثبت اختراع آنها توسط Olaplex Inc اعلام شده بود ، شکست داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>