L’Oréal حامیان مالی کنگره IFSCC 2022 در لندن

انجمن دانشمندان لوازم آرایشی و بهداشتی انگلیس و ایرلند اولین حامیان سی و دومین کنگره IFSCC را اعلام کردند که در سپتامبر 2022 در لندن برگزار می شود. L’Oréal به عنوان یک حامی سطح الماس از این رویداد امضا کرده است.

“اورآل از علم متولد شده است و علم همچنان نیروی محرکه ای برای اختراع زیبایی های آینده است و مرزهای نوآوری را بی وقفه می کشد. ما خوشحالیم که از IFSCC 2022 ، بزرگترین کنگره لوازم آرایشی جهانی در سراسر جهان حمایت مالی می کنیم ، زیرا به شدت اعتقاد داریم که به اشتراک گذاشتن تخصص و دانش با اکوسیستم های علمی و ایجاد مشارکت های قوی برای پیشرفت حیاتی است. ” تحقیق ، نوآوری و فناوری.

حامیان مالی اضافی شرکتهای نوآوری (طلا) ، Greentech (طلا) ، CLR برلین (ثبت نام) و Ayton Consumer Research (نقره) همه حمایت مالی خود را از این رویداد تأیید کرده اند ، سازمان دهندگان IFSCC گفتند.

“ما هیجان زده ایم که در تلاشیم این کنگره جهانی لوازم آرایشی و بهداشتی را برای اولین بار در 20 سال گذشته به انگلستان ارائه دهیم ، و از حمایت L’Oréal در انجام این کار ، به عنوان حامی انحصاری Diamond ، در کنار سایر حامیان مالی اولیه ما ، بسیار سپاسگزاریم. . همه رویدادهای از این دست وابسته به حمایت از صنعت است و ما بسیار امیدواریم که شرکت های دیگری نیز برای شرکت در IFSCC 2022 وارد هیئت شوند. “، جودی بیرلینگ ، رئیس کمیته راهبری کنگره گفت. “کنگره ها محققان صنعت و دانشگاه در سراسر جهان را به روش های منحصر به فردی گردهم می آورد که هم از طریق بارور سازی ایده ها سود می برند. دانشمندان در طول سال گذشته مورد توجه قرار گرفته اند و ارزش تحقیقاتی که اغلب در آزمایشگاه انجام می شود بیشتر قابل مشاهده است. صنعت ما برای حمایت از بهزیستی در شرایط دشوار مرکزی شده است. “

سی و دومین کنگره IFSCC از 19 تا 22 سپتامبر 2022 در هتل وست مینستر پارک پلازا ، لندن برگزار می شود. موضوع کنگره کاملاً جاه طلبی این رویداد را نشان می دهد ، “جایی که زیبایی ، علم و نوآوری با هم دیدار می کنند” و در آن سخنرانی های تریبون و پوستر از محققان برجسته دانشگاه و صنعت در مورد موضوعاتی که شامل زمینه های برتر فناوری دیجیتال و هوش مصنوعی است ، ارائه می شود ، ژنومیک ، علوم حسی و عصبی ، درک بهتر میکروبیوم پوست ، شیمی سبز و موارد دیگر تحت عنوان زیبایی برای عصر جدید ، علم زمان ما و نوآوری برای دنیای فردا.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: [email protected]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>