Living Proof Errol Douglas را به عنوان اولین سفیر برند انگلستان منصوب می کند

Living Proof با نام تجاری لوکس ، Errol Douglas MBE را به عنوان اولین سفیر برند خود در انگلستان منصوب کرده است.

مشارکت مصرف کنندگان برای سال 2021 داگلاس را در نقش متخصص مو حرفه ای و متخصص موی بافت می بیند. مسئولیت های وی شامل روابط عمومی ، حمایت از رسانه های اجتماعی و خرده فروشان ، به علاوه میزبانی رویداد خواهد بود. مجموعه ای از محصولات خرده فروشی Living Proof ، از جمله محدوده جدید Curl با نام تجاری ، برای خرید از سالن Errol Douglas در Belgravia ، لندن در دسترس خواهد بود و داگلاس و آرایشگران وی را در مشتریان معتبر خود استفاده می کنند.

تمرکز اصلی داگلاس حمایت از راه اندازی مجموعه جدید Curl با نام تجاری است که به تازگی راه اندازی شده و انواع موهای مختلف را با بافت های موج دار و موج دار ارائه می دهد. با استفاده از علم زیست سنجی مجتمع انحصاری Curl Curl ، موفقیت چشمگیر Curl 3 برابر فرهای قوی و سالم به نظر می رسد.

این محدوده دارای یک شامپو و نرم کننده Curl ، سه مدل تهویه مطبوع است: Curl Enhancer برای امواج ، Curl Definer برای فرها و Curl Definer برای سیم پیچ ها. به علاوه ، دو تقویت کننده فر: ژل تعریف کننده حلقه برای تعریف و نگهداری بیشتر و روغن براق کننده مرطوب کننده Curl.

داگلاس یکی از معتبرترین آرایشگاه های نسل خود ، مترادف با نوآوری و خلاقیت است. وی با بیش از چهار دهه فعالیت حرفه ای و تزئین شده ، ده ها مورد از محبوب ترین جوایز جهان را از آن خود کرده است ، و برجسته ترین آن MBE برای خدمات به آرایشگری انگلیس است که نشان دهنده اشتیاق و فداکاری وی در کار است. او که مورد علاقه مشتریان و همتایان صنعت است ، در سطح جهان به عنوان یک صنعتگر برتر در صنعت آرایشگری شناخته می شود ، که به خاطر کارهای خیره کننده عکاسی ، جلسه و رویداد مشهور است.

اخیراً ، از طرف The Fellowship برای آرایشگری انگلیس ، Errol افتخار افتخار دریافت کرده است ، که فقط به چهار آرایشگر مو دیگر اعطا شده است – ویدال ساسون ، ترور سوربی MBE ، خاویر ونگر و آن هرمان.

در سال 2020 وی برای 24مین بار برای آرایشگاه سال بریتانیا نامزد شد و نشان داد اشتیاق و قوام خود را برای کار خود دارد. علاوه بر نامزد شدن برای آرایشگاه بین المللی سال ، سالن Errol Douglas در Belgravia لندن یک بار دیگر برنده سالن سال – جوایز سبک زندگی لندن 2020 شد. شاید بهترین افتخار MBE او بود که توسط HM The Queen در سال 2008 ارائه شد.

داگلاس اظهار داشت ، “من از همکاری با Living Proof و حمایت از راه اندازی مجموعه Curl بسیار خوشحالم. این مارکی است که من همیشه با نوآوری و کارآیی تحسین می کنم و در هسته اصلی توسعه محصول آنها است که با اخلاق خودم هم افزایی زیادی دارد. این مارک کاملاً در سالن Motscombe St من جای خواهد گرفت زیرا انواع موها را با فرمول های بدون ظلم و بدون سیلیکون تهیه می کند که برای مردان و زنان در انواع موها تهیه می شود. من خوشحالم که با Living Proof کار می کنم تا به آگاهی از انگلستان کمک کرده و دامنه باورنکردنی Curl را راه اندازی کنید. این مارک معتبر واقعی در فرمولاسیون های مویی است که از نظر بالینی اثبات شده است و من مشتاقانه منتظر هستم تا به مشتری ها درمورد آسان ساختن موهایشان با یک محصول مناسب آموزش دهم خودشان در خانه ، با نتیجه ای که دوست دارند. “

Zach Rieken مدیر عامل جهانی Living Proof افزود: “ما مشتاقانه منتظر همکاری با Errol برای کمک به آموزش مطبوعات ، تأثیرگذاران و مصرف کنندگان در مورد محصولات خود ، افزایش سطح آگاهی از مارک Living Proof در انگلیس هستیم. ما عقیده مشترکی داریم که مراقبت از مو و ایجاد آن در خانه باید آسان ، قابل دستیابی باشد و در حین مراقبت از مو فوق العاده به نظر برسد. ما خوشحالیم که از Errol در خانواده Living Proof استقبال می کنیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>