Little Green توزیع را در ایرلند و انگلیس گسترش می دهد

شرکای لوازم آرایشی Xpert برای گسترش دسترسی.

چارلز استرنبرگ ، دستیار ویرایشگر21/3/29

Little Green ، مجموعه ای از مراقبت از پوست و مو برای نوزادان و کودکان با پوست حساس ، از Xpert Cosmetics Ltd. به عنوان جدیدترین توزیع کننده خود که پوشش ایرلند و انگلستان را بر عهده دارد ، استقبال کرده است.

این شرکت در سال 1997 توسط مدیر عامل شرکت دیوید دونلان تاسیس شد و یکی از پنج توزیع کننده برتر محصولات زیبایی و زیبایی مو و حرفه ای در انگلیس و ایرلند است. خانواده دونلان نماینده سه نسل آرایشگر هستند که خودشان زنجیره زیبایی موفق Flair را صاحب و اداره می کنند.

کارمن دپاسکاله ، بنیانگذار Little Green ، به اشتراک گذاشت ، “این منطقه از جهان همیشه برای ما مهم بوده و من اطمینان دارم که دیوید و تیمش نمایندگی مجموعه ما را با بالاترین سطح دانش و تخصص خواهند داشت.”

دیوید دونلن به اشتراک گذاشت: “ما از همکاری با Little Green بسیار هیجان زده هستیم زیرا معتقدیم که فرصت ها برای یکی از اولین مجموعه های واقعی حرفه ای کودکان بی حد و حصر است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>