Laneige خواب ، ریتم شبانه روزی و سلامت پوست را جستجو می کند

مارک برتر Loreige مراقبت از پوست Amorepacific اخیراً میزبان یک سمپوزیوم جهانی علوم با عنوان “زیبایی خواب: میکروبیوم پوست و نسل جدید زیبایی خواب” است. این وبینار – که از طریق آزمایشگاه زیبایی و زندگی با نام تجاری در 5 ژوئیه برگزار شد – متخصصان مرکز تحقیقات Amorepacific و دانشگاه را گرد هم آورد که یافته هایی در مورد خواب ، ریتم شبانه روزی ، سلامت پوست و میکروبیوم پوست را ارائه دادند.

در این سمپوزیوم ، جلسات موضوعاتی از جمله پوشیدنی برای کرونر درمانی را براساس ریتم شبانه روزی پروفسور Jae Kyoung Kim از KAIST ، گروه علوم ریاضی IBS ، گروه ریاضیات پزشکی ، پوشش داد. بحث در مورد میکروبیوم پوست از پروفسور ویلهلم هولزاپفل از کمیته بین المللی میکروب شناسی و بهداشت مواد غذایی. و کیلسون میونگ ، محقق ارشد تحقیق و توسعه Amorepacific ، که در مورد “میکروبیوم خواب ، فناوری جدید زیبایی خواب” بحث کرده است.

ورود Laneige به “زیبایی خواب” در سال 2002 با راه اندازی ماسک خواب در آب انجام شد. این برند از طریق تحقیقات پیش رو در زمینه ارتباط بین خواب و سلامت پوست ، عناصر جدیدی را به طور مداوم در خود گنجانده است.

آخرین راه اندازی Water Sleeping Mask EX است که از فناوری اختصاصی Sleeping Microbiome بهره می برد. به گزارش Laneige ، این ماده همچنین حاوی پروبیوتیک کمپلکس ، یک ماده 23.8 میلیاردی ماده مشتق شده از پروبیوتیک است که سد پوست را قویتر می کند و تعادل پوست سالم را در هنگام خواب برقرار می کند.

Amorepacific اولین شرکت زیبایی کره ای است که به ابتکار جهانی RE100 با هدف تأمین 100٪ انرژی تجدیدپذیر برای تأمین انرژی سایتها و دفاتر تولید خود از جمله تحقیق و توسعه و مراکز تولید تا سال 2030 پیوست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>