Lancôme Harvests Centifolia Roses – HAPPI

Lancôme اولین برداشت گل رز Centifolia را که در ملک خود واقع در Grasse ، پایتخت عطر سازی جهان کشت شده بود ، انجام داد. مالک Domaine de la Rose Lancôme از سال 2020 ، این برند ، در میان سایر گونه های گیاهی و گل ، گل رز ارگانیک Centifolia را در آنجا پرورش می دهد.

برداشت گل رز Centifolia از اوایل ماه مه ، هنگام طلوع آفتاب و تا ظهر ، قبل از باز شدن گلها آغاز می شود. آنها هر روز توسط تیم های وفادار و باتجربه ای که هر ساله برداشت می کنند انجام می شود. به گفته این شرکت ، این شرایط شادابی مطلوب را برای گل رز Lancôme Centifolia تضمین می کند ، که به خاطر نت های ظریف سبز ، علفی ، میوه ای و درخشان شناخته می شود.

فرانسوا لهمان ، رئیس برند جهانی ، لانكوم گفت: “به مناسبت روز جهانی تنوع زیستی (فردا) ، ما خوشحالیم كه اولین محصول گل رز خود را در املاك خود در گراس به اتمام رسانده ایم.” “مزارع رشد یافته ارگانیک دارای تنوع زیستی غنی هستند و تعهدات لانکوم در زمینه های پایداری و تنوع زیستی را به روش های ملموسی نشان می دهند.”

طبق گفته های لانكوم ، روش های تجدید پذیر كشاورزی ، كشت گل های رز ارگانیك ، سیستم آبیاری با هدف كافی بودن در خودكفایی در آب ، هدف نهایی استفاده از تمام قسمت های گل سرخ (ضایعات صفر) – همه گواه تعهدات این برند به نفع آنها است تنوع زیستی

“ما افتخار می کنیم که گل رز Centifolia ارگانیک را در Grasse در این زمین استثنایی دارای گواهینامه Ecocert کشت می کنیم. در نهایت مزارع ما سالانه حدود شش تن گل رز تولید می کنند که در عطرهای بعدی Lancôme استفاده می شود”. “ما به عنوان بخشی از لنگرگاه خود در Grasse ، در حفاظت از میراث و منابع بی نظیر منطقه و حفظ انواع مختلف تنوع زیستی این اکوسیستم مشارکت داریم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>