La Roche-Posay اسید هیالورونیک به خط SPF مواد معدنی Anthelios اضافه می کند

La Roche-Posay فرمولاسیون جدیدی به نام Anthelios Mineral SPF 30 Moisturizer (حاوی اسید هیالورونیک (HA) برای افزایش رطوبت) و Cell-Ox Shield Technology مارک تجاری ارائه می دهد که محافظت در برابر آفتاب را برای شما فراهم می کند.

HA موجود در فرمولاسیون تا 12 ساعت آبرسانی به پوست را ایجاد می کند. بر اساس اطلاعات نیلسن ، یک ماده مرطوب کننده طبیعی موجود در پوست است که با گذشت زمان تخلیه می شود ، مولکول ضد پیری در بالاترین سطح جستجو قرار دارد و 41٪ رشد در بازار مراقبت از پوست را تشکیل می دهد.

کرم آبرسان ، که غیر کمدوژنیک ، بدون عطر و بدون پارابن است ، همچنین حاوی گلیسیرین و پانتنول است.

جنیفر ال. مک گرگور ، MD ، متخصص پوست و مویی متخصص پوست در Union Square Laser Dermatology ، گفت: “فاکتور مشترک برای هرگونه پیری پوست ، نیاز به آبرسانی و محافظت روزانه از UVA / UVB است.” “من اغلب توصیه می کنم که بیماران من فرمول هایی را در برنامه روزانه خود با خواص ضد آفتاب UVA / UVB و خاصیت آبرسانی قرار دهند.”

با میلیون ها آمریکایی که از خانه و اغلب در نزدیکی پنجره ها کار می کنند ، نیاز به SPF روزانه ضروری است. طبق انجمن بین المللی ماوراlet بنفش ، شیشه پنجره معمولی به اشعه UVA اجازه عبور می دهد. در حالی که تقریباً تمام اشعه UVB یا اشعه سوزان مسدود شده است ، اشعه UVA با گذشت زمان می تواند به شیشه نفوذ کند و به پیشرفت سرطان پوست و پیری کمک کند.

SKU جدید با قیمت 34.99 دلار به خط ضد آفتاب های معدنی La Roche-Posay از جمله ضد آفتاب ضد آفتاب مایع و ملایم Anthelios 50 ، مایع ضد آفتاب فوق العاده سبک Anthelios 50 ، مایع ضد آفتاب فوق العاده سبک Anthelios 50 Mineral Tint و مایع ضد آفتاب Anthelios Daily Mineral Primer.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>