KNC Beauty مجموعه مراقبت از پوست را با مارک مد BAPE راه اندازی می کند

نام تجاری زیبایی طبیعی طبیعی KNC Beauty مجموعه ای محدود با مارک معروف لباس خیابانی ، A Bathing Ape (BAPE) را راه اندازی کرده است. KNC Beauty x A Bathing Ape مجموعه ای از اقلام زیبایی و لباس است که علاقه مندان به لباسهای خیابانی را که به اندازه سبک خود از پوست خود مراقبت می کنند ، ارج می نهند.

کریستن نوئل کراولی ، بنیانگذار KNC Beauty ، گفت: “این همکاری یک رویا است که به حقیقت می پیوندد زیرا من بیش از 15 سال است که رئیس BAPE هستم.” “BAPE همیشه الهام بخش من بوده است و قدمت آن به اولین پرتاب KNC Beauty با چاپ استتار الهام گرفته از BAPE برمی گردد. اینکه من بتوانم از این طرح نمادین استفاده کنم و آن را در اخلاق KNC Beauty به کار ببرم برای من تجربه بسیار جالبی بوده است. “

اطمینان حاصل شود که مشارکت ها با نام تجاری مطابقت دارند ، A Bathing Ape کار KNC Beauty را انجام داده است و از همکاری با یکدیگر برای دستیابی به جمعیتی بی نظیر از علاقه مندان به لباس خیابانی بسیار هیجان زده است.

کوین لو ، مدیر مشارکت های تجاری Bathing Ape ، می گوید: “همکاری KNC Beauty x A Bathing Ape برای ما خوشایند بوده است.” “ما عاشق فضای بدون دردسر و جذاب KNC Beauty هستیم و می خواهیم به هواداران خود نشان دهیم زیبایی و مد می توانند دست به دست هم دهند.”

مجموعه جدید KNC x BAPE شامل موارد زیر است:

  • Supa BAPE Balm: مومیایی کلاسیک در ظاهری جدید با نسخه محدود. فرموله شده با مورینگا ، روغن کوکوی ، کوکوم و کره شی برای آبرسانی و رطوبت رسانی.
  • ست اسکراب Supa All-U-Need: مجموعه ای سرپرستی شامل اسکراب لب رویایی سوپا و برس مخصوص اسکراب BAPE Head. با کمک روغن آفتابگردان و کره قلم ، لب های خود را لایه برداری ، پرایم ، سم زدایی و تغذیه کنید.
  • ماسک لب 5 بسته ای: کلاژن ، روغن گل رز ، ویتامین E و عصاره گیلاس تلخ برای تهیه یک چله هیدراته و چاق و چله “سوپا” جمع می شوند.
  • کیف راحتی A1: با این کیت سفر بوم قابل حمل که با چاپ کامو منحصر به فرد KNC x BAPE طراحی شده است ، همه موارد دلخواه KNC خود را در یک مکان نگه دارید.
  • ماسک “بدون عکس لطفا”: این ماسک صورت اجازه می دهد کمی ناشناس بمانید و در حین انجام اقدامات فاصله گذاری اجتماعی ایمن باشید.
  • KNC x BAPE Hoodie: لباس معروف BAPE لباس خیابانی با لمس ویژه KNC روبرو می شود که در رنگ های سیاه و صورتی موجود است.
  • KNC x BAPE Cropped Tee: یک پیراهن سه تایی برش کلاسیک در چاپ کامو صورتی KNC Beauty.

مجموعه نسخه محدود KNC Beauty x A Bathing Ape از 10 ژوئیه 2021 در دسترس خواهد بود. پوشاک و لوازم آرایشی در فروشگاه های BAPE در ایالات متحده ، به صورت آنلاین و گالری RSVP در دسترس خواهد بود. فروشگاه BAPE بانکوک و فروشگاه BAPE لندن فقط پوشاک را به فروش می رسانند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>