Kao PET را برای بسته بندی لوازم آرایشی بازیافت می کند

شرکت کائو از PET بازیافت شده (پلی اتیلن ترفتالات) برای محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می کند. این حرکت در این ماه موثر است. شروع با نام تجاری لوازم آرایشی Twany. اعلامیه کائو آخرین اقدامی است که توسط صنعت خانگی و تولیدات شخصی برای کاهش ضایعات بسته بندی انجام شده است.

ظروف آرایشی Twany حاوی PET بازیافتی خواهد بود.

کائو با PET Refine Technology Co. ، Ltd. ، یک شرکت گروهی از Jeplan ، Inc همکاری کرده است. در این ابتکار ، مواد PET بازیافت شده شیمیایی که کائو برای ظروف بطری لوازم آرایشی خود استفاده خواهد کرد ، با استفاده از Bring Technology ، فناوری بازیافت مواد شیمیایی جپلان ، تولید شد. این فناوری بازیافت ظروف ساخته شده از مواد PET را به مواد با خلوص معادل PET بکر امکان پذیر می کند.

این ماده بازیافت شده از نظر کیفیت از جمله گواهینامه کمیسیون ایمنی مواد غذایی ژاپن برای استفاده در ظروف غذا شناخته شده است. به گفته کائو ، این فناوری می تواند کیفیت PET باکره را هنگام بازیافت مواد PET با چاپ رنگی و تزئینات ، یا حاوی محتوای مواد آرایشی باقیمانده ، مطابقت دهد که مدت هاست به عنوان یک چالش شناخته می شود. به گفته كائو ، از آنجا كه بازیافت طیف وسیعی از مواد PET استفاده شده از جمله بسته بندی مواد آرایشی عملی می شود ، می توان انتظار پایدار مواد بازیافتی را داشت.

در آوریل 2019 ، گروه Kao استراتژی ESG خود را ، برنامه سبک زندگی Kirei ، با 19 اقدام رهبری و اولویت بندی کرد. استفاده از PET بازیافت شده شیمیایی ابتکاری است که به “زباله صفر” ، یکی از موضوعات اقدام رهبری کمک خواهد کرد. از طریق استفاده در مقیاس کامل از پلاستیک بازیافتی برای ظروف بسته بندی پلاستیکی در ژاپن ، علاوه بر رویکردهای مختلفی که تا به امروز به کار رفته است ، کائو ادامه می دهد که برای تحقق مدور بودن پلاستیک در جامعه تلاش می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>