John Paul Mitchell Systems مدیر عامل جدید را نام می برد

جان پل میچل سیستمز (JPMS) مایکلین دژوریا را به سمت مدیرعامل ارتقا داده است. دژوریا دختر جان پاول دژوریا ، بنیانگذار جان پل میچل سیستم است.

مایکلین دژوریا کار خود را در JPMS در سال 2007 آغاز کرد ، از کف کارخانه تولید شروع به کار کرد و تقریباً در تمام بخشهای تجاری دنبال کرد. در نهایت ، این منجر به نقش وی به عنوان معاون رئیس شد ، جایی که او توسعه آینده شرکت را برای همه مارک ها هدایت کرده است. ابتکارات اخیر DeJoria شامل تلاش های COVID-19 با بسته تحریک سالن 4 میلیون دلاری ، تعهد پایداری جهانی ، راه اندازی اولین خط زیبایی تمیز نام تجاری Paul Mitchell Clean Beauty ، سرمایه گذاری در فناوری AI با استفاده از AI AI توسط Fitskin ، و اعلام اولین سفیر جهانی برند ، نماد سبک وینی هارلو.

مایکلین دژوریا

“مایکلین بیشتر زندگی خود را به صنعت حرفه ای آرایش مو و JPMS اختصاص داده است. با توجه به یادداشت شخصی ، من افتخار می کنم که او این موقعیت را به ارث نبرد – او این کار را با سخت کوشی و توانایی به دست آورد و اثبات آن نتایج خارق العاده ای است که اقدامات وی به دست آورده است. ”

DeJoria در نقش جدید و برجسته خود به عنوان مدیرعامل ، استراتژیهای اصلی تجاری را از طریق کانالهای اصلی از جمله محصول ، بازاریابی و دیجیتال هدایت و هدایت می کند تا دوره جدیدی از نوآوری را آغاز کند و سهم بازار را در سطح جهانی افزایش دهد.

مایکلین دژوریا گفت: “این افتخار فوق العاده و یک آرزوی مادام العمر من است.” “من اشتیاق و ارادت زیادی به این شرکت و صنعتم دارم و از این فرصت که ما را به ارتفاعات جدید می رسانم بسیار خوشحالم. JPMS همچنان خارج از چارچوب فکر می کند و رشد سال به سال را نشان می دهد. من مشتاقانه منتظر هستم تا آینده خود را دوباره تصور کنم و ما را به مرزهای جدید سوق دهم ، البته البته اخلاق زیبایی را که این شرکت بر اساس آن تأسیس شده است حفظ کنم. “

DeJoria با رویکرد پویای خود به عنوان یکی از جوانترین مدیران عامل در صنعت ، تجربه و تخصص گسترده ای را در سمت مدیرعامل به ارمغان می آورد. سابقه او با این شرکت دیدگاه منحصر به فرد و بی نظیری را فراهم می کند ، که همچنان بر هر تصمیمی که می گیرد تأثیر می گذارد ، و باعث می شود آینده او را برای آینده و مارک های JPMS ادامه دهد.

در سایر حرکات پرسنلی ، JPMS جیسون یتس را از COO به ریاست شرکت ارتقا داده است. یتس از سال 2012 به عنوان معاون بازاریابی در این شرکت بوده و بعداً نقش رهبری خود را برای افزودن بخش فروش گسترش داده است. در سال 2018 ، او به COO ارتقا یافت و در آنجا همه کارهای روزمره JPMS را در سراسر جهان نظارت می کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>