Intercos به دنبال راه حل های زیبایی است – HAPPI

سازنده قرارداد لوازم آرایشی مستقر در میلان ، Intercos ، توافق نامه ای را با دانشگاه نزدیک میلان-بیکوکا امضا کرده است تا تحقیق درباره فرمول های پایدار و فرآیندهای تولید محصولات نوآورانه زیبایی را انجام دهد. سرمایه گذاری اولیه و مشترک بیش از یک میلیون یورو (حدود 1.14 میلیون دلار) ارزش گذاری شده است.

طبق قرارداد 5 ساله ، Intercos و UMB آزمایشگاه ، محققان و تجهیزات فنی را در پردیس Vedano al Lambro ، 20 دقیقه رانندگی از مقر Intercos ، به اشتراک می گذارند.

“از همان ابتدای راه اندازی این شرکت ، ما درک کردیم که تحقیق و نوآوری تنها راه رشد است. ما می خواستیم شرکتی باشیم که بتواند پول ، انرژی و نیروی کار بیشتری در زمینه نوآوری در دنیای لوازم آرایشی و بهداشتی در سطح جهان سرمایه گذاری کند و موفق به انجام این کار شدیم. “گفت داریو فراری ، بنیانگذار و رئیس شرکت Intercos.

برای دانشگاه ، این همکاری ممکن است یادگیری های کلیدی را فراهم کند که به موسسه کمک می کند دوره های خود را برای مطابقت با خواسته های واقعی صنعت بهبود بخشد.

“لوازم آرایشی اغلب” اقوام فقیر “داروها به حساب می آیند اما افراد زیادی متقاضی این صنعت هستند زیرا در جهش ها پیشرفت کرده است و سریعتر از داروها حرکت می کند. ما به روشی چابک تر حرکت می کنیم ، این ریشه در ماهیت کسب و کار ما دارد ، بنابراین می توانیم تفکر نوآورانه و سریع تری را به ارمغان بیاوریم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>