Inolex انتصاب VP بازاریابی – HAPPI

اینولکس لیزا گاندلفی ، دکترای خود را به عنوان معاون دائمی بازاریابی به عنوان عضوی ثابت در تیم رهبری اجرایی شرکت منصوب کرد.

گاندولفی از سال 2018 ریاست بخش بازاریابی اینولکس را بر عهده دارد و در این مدت موقعیت جهانی برند را تقویت کرده و موفقیت نمونه کارها از مواد گیاهی و پایدار را افزایش داده است. وی به دلیل انتقال چشم انداز علمی معتبر در حالی که روندهایی را شکل می دهد که صنعت را شکل می دهند و مورد توجه مصرف کنندگان قرار می گیرد ، شناخته می شود.

دیوید پلیمپتون ، مدیرعامل اینولکس گفت: “لیزا یک ظرفیت ذاتی در بیان علم محصولات ما و کاربردهای شیمیایی ما دارد به شکلی که در بازار امروز هیجان انگیز و مرتبط باشد.” “تاسیس لیزا به عنوان عضو VP تیم اجرایی ما کاملاً شایسته است. حضور رهبری او تضمین می کند که ما یک صدای قوی در میز با چشم انداز عمیق بازار برای صحبت در مورد استراتژی بلند مدت خود داریم. “

گاندولفی در 15 سال فعالیت خود از دکترای خود در علوم و مهندسی پلیمر استفاده کرده است تا بتواند نسل بعدی محصولات مراقبت از مصرف کننده را جایگزین کند. وی از زمان پیوستن به اینولکس ، راه اندازی پنج فناوری جدید را هدایت کرده و سیستم عامل های چند کاناله متعددی را با مشارکت R&D و فروش برای تعمیق تمایل مشتری ایجاد کرده است. پیش از این ، او در Clariant و Johnson & Johnson نقش تحقیقاتی ، فنی و بازاریابی داشت. او دارای چهار حق ثبت اختراع و هفت درخواست ثبت اختراع است.

گاندولفی اظهار داشت: “ما در Inolex روحیه ابتکاری و تیم متنوعی داریم.” “به عنوان یک رهبر ، ارائه کمک قابل توجه به موفقیت شرکت ما و ارائه یک مثال قابل توجه برای زنان در STEM و در سراسر صنعت ، بسیار باورنکردنی است.”

گاندولفی ضمن گسترش مسئولیت های خود به منظور گنجاندن تیم تجربه مشتری ، به بخش بازاریابی شرکت ادامه خواهد داد. به طور گسترده تر ، او با حفظ استاندارد بالا برای ادغام مشتری مداری ، دقت فنی و قابلیت دسترسی ، به تجهیز و الهام بخشیدن به تمام زمینه های تجارت ادامه خواهد داد.

پلیمپتون خاطرنشان كرد: “استعدادها و موفقیتهای لیزا خود گویای این امر است.” “ما از تأثیری که او در تیم ما ایجاد می کند و به عنوان یک الگوی پویا برای زنان در حال توسعه شغل خود تجلیل می کنیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>