Indie Brand American Provenance مراقبت های شخصی را در هدف قرار می دهد

American Provenance ، استارتاپ زیبایی ایندی مستقر در ویسکانسین که محصولات مراقبت شخصی شخصی سخت کوشی را تولید می کند ، اعلام کرده است که دئودورانت آن در Target.com موجود است.

مشارکت جدید خرده فروشی محصولات دسته کوچک American Provenance را به توده مردم آورده و یک دئودورانت 100٪ طبیعی با حداقل مواد اولیه بی خطر و موثر به مصرف کنندگان ارائه می دهد.

شش عطر معروف آمریکایی Provenance که به دلیل جذابیت انواع ترکیبات اسانس معروف است ، در Target در دسترس است: خنجرها و الماس ها ، توپ های سریع و فیستاف ، آتشین ها و فلانل ها ، نعل اسب ها و نارنجک های دستی ، تفنگ های ساچمه ای و شنانیگان و اسطوخودوس. این خوشبو کننده طبیعی که به طور دستی در تاسیسات این شرکت در جنوب ویسکانسین ساخته می شود ، فقط از پنج ماده اصلی با روغنهای اساسی برای رایحه استفاده می کند: روغن نارگیل ، جوش شیرین ، پودر پیاز گلدان ، موم ، و کره شی.

کایل لا فوند ، بنیانگذار و مدیرعامل ، American Provenance ، گفت: “دئودورانت طبیعی ما مورد علاقه طرفداران است که ما از ارائه آن با مشتریان جدید بسیار هیجان زده هستیم.” “بسیار جالب است که ببینید محصول امضای ما به قفسه های مجازی در Target ، یکی از معتبرترین نام ها در بازار خرده فروشی برخورد می کند. این یک موفقیت بزرگ برای کل تیم AP است که برای رسیدن ما به اینجا سخت تلاش کرد و یک گام بزرگ به جلو برای ایجاد یک نام خانوادگی Provenance آمریکایی است. ”

با قیمت 7.99 دلار ، می توانید دئودورانت طبیعی American Provenance را در Target.com خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>