IFSCC برای رویداد 2022 در لندن آماده می شود

فدراسیون بین المللی جوامع شیمی دانان آرایشی (IFSCC) چشم به راه است و خود را برای سی و دومین دوره کنگره IFSCC که از 19 تا 22 سپتامبر 2022 در هتل پارک پلازا ، وست مینستر لندن برگزار می شود ، آماده می کند.

عنوان سی و دومین کنگره IFSCC لندن که توسط SCS سازماندهی شده است “جایی است که زیبایی ، علم و نوآوری با هم دیدار می کنند”. برگزارکنندگان گفتند که سخنرانی های تریبون و پوستر در سه موضوع پشتیبانی دعوت می شوند:

  • زیبایی عصر جدید؛

  • علم برای زمان ما ؛ و

  • نوآوری برای دنیای فردا.

این مضامین گسترده شامل جلساتی در مورد پیری ، علوم حسی ، استفاده از هوش مصنوعی در صنایع آرایشی و بهداشتی و همچنین ژنومیک علوم اعصاب ، تحقیقات میکروبیوتا ، فناوری ترکیبات عملی ، نوآوری ساخت و بسیاری از موضوعات دیگر خواهد بود.

جودی بیرلینگ ، رئیس پیشین SCS و رئیس کمیته راهبری IFSCC 2022 ، گفت: “علوم در ماه های اخیر بسیار مورد توجه بوده است.” “در زمانی که سلامتی ، سلامتی ذهنی و جسمی و سیاره ما بیش از هر زمان دیگری مهم است ، صنعت لوازم آرایشی به مردم کمک می کند تا ظاهر و احساس خوبی داشته باشند – و همچنین ایمن بمانند. علم دانش ما را در مورد چگونگی انجام این کار به روشی پایدار ، که فوق العاده هیجان انگیز و کاملاً ضروری است ، هدایت می کند. “

گردهمایی رهبران اندیشه علوم آرایشی و بهداشتی از هر بخش از صنعت و دانشگاه این رویداد ویترین برای تحقیقات آرایشی بنیادی و کاربردی برای اولین بار در 20 سال گذشته در سال 2022 به انگلستان برمی گردد.

بیرلینگ گفت: “ما در حال آماده سازی یک رویداد پیشگامانه هستیم که شامل تحقیقات پیشرو ، صحبت در مورد روندهای آینده و برجسته کردن نوآوری مداوم در صنعت ماست.”

به گفته بیرلینگ ، سخنرانی های تریبون ، غرفه های نمایشگاهی و صدها پوستر گرد هم می آیند و “سه روز بهترین در علم و فناوری بین المللی لوازم آرایشی” را تشکیل می دهند.

اطلاعات بیشتر: www.ifscc2022.com ، [email protected]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>