Iberchem To Acquire سازنده عطر

گروه Iberchem ، بخشی از Croda International Plc ، خانه عطر فرانسوی Parfex SA را خریداری خواهد کرد. قیمت خرید اعلام نشده است. به گفته ایبرچم ، پارفکس مستقر در گراس فرانسه ، نقش مهمی در برنامه Iberchem برای افزایش ارائه عطرهای طبیعی و پایدار و طبیعی در حالی که میزبان یک مرکز خلاقیت جدید برای فعالیت های خوشبو کننده خوب گروه است ، خواهد داشت. علاوه بر این ، این خرید حضور Iberchem را در بازار اروپا افزایش می دهد و به لطف مکان Parfex در Grasse ، سبد محصولات خود را با مواد طبیعی تهیه شده در بازارهای برتر افزایش می دهد.

مدیرعامل Croda استیو فوتز توضیح داد: “ما معتقدیم که انتقال به مواد خام طبیعی تر تمایز بالقوه ای در بازار عطر است.” Parfex نقش مهمی در برنامه های Iberchem برای افزایش رایحه های ماندگار خود بازی می کند و موقعیت ما را در ایجاد بیشتر می کند از عطرهای خوب با ارزش بالاتر. ”

Parfex در ایجاد عطرهایی برای مراقبت شخصی برتر و بازارهای خوب عطر سازی تخصص دارد. این شرکت می گوید از طریق خلاقیت ، قابلیت اطمینان در عملیات با کیفیت بالا و پویایی تیم خود ، در دهه گذشته رشد مداوم خود را حفظ کرده است. این عطر در بیش از 50 کشور در سراسر جهان به فروش می رسد. Parfex با حفظ ساختار فعلی ، هویت مستقل خود را در گروه Iberchem حفظ خواهد کرد. با این حال ، هم اکنون از تخصص فنی Croda و Iberchem ، پشتیبانی مالی و شبکه فروش بین المللی بهره مند خواهد شد ، که به شما امکان می دهد فرصت های رشد جدید را برآورده کند.

Kurt Tschopp ، مدیر کل Parfex ، گفت: “با رضایت فراوان ، ما بخشی از Croda شده و به برند برتر بخش رایحه پویا Iberchem تبدیل می شویم.” “من از این معامله مشتاق هستم که افق های جدیدی به شرکت ما ارائه می دهد و آینده آن را اطمینان می دهد. به لطف هم افزایی های متعدد بین این سه شرکت ، فرصت های قابل توجهی برای تسریع رشد خود داریم. ما بر اشتیاق خود تمرکز خواهیم کرد تا به ایجاد عطرهایی با استقبال بالا از مصرف کننده ، ارائه خدمات به مشتریان و تقویت برند خود در سطح بین المللی ادامه دهیم.

خرید Parfex توسط Iberchem اولین بار پس از پیوستن به Croda در نوامبر 2020 است.

Ramón Fernández ، مدیر عامل گروه Iberchem گفت: “این خرید سنگ بنای برنامه رشد شرکت است.” Grasse با داشتن سابقه و فراوانی مواد اولیه طبیعی ، شهری مشهور در فرانسه است که مخصوص هر نوع عطر مناسب است. Parfex نمونه کارهایی از عطرهای پایدار و طبیعی ما را بیشتر ارتقا خواهد داد و در خدمت جاه طلبی ما برای رتبه بندی در میان رهبران این صنعت است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>