Hyram Yarbro خط مراقبت از پوست را راه اندازی می کند

اینفلوئنسر با The Inkey List for Selfless توسط Hyram همکاری می کند.

تام برانا ، مدیر تحریریه06.02.21

اینفلوئنسر مراقبت از پوست ، Hyram Yarbro بالاخره در بازی پوستی ایجاد می کند. تأثیرگذار شبکه های اجتماعی Selfless by Hyram ، خط مراقبت از پوست را راه اندازی می کند. یاربرو 24 ساله بیش از 6.8 میلیون طرفدار TikTok ، 4.5 میلیون مشترک YouTube و 1.2 میلیون دنبال کننده اینستاگرام دارد.

و با این حال ، یاربرو آن را به تنهایی ادامه نمی دهد. Selfless by Hyram: طراحی شده توسط لیست Inkey ، مشارکتی بین Yarbro و Inkey List است. این خط در 24 ژوئن در 663 فروشگاه Sephora و sephora.com راه اندازی می شود. خط پنج SKU که قیمت هر کدام 30 دلار یا کمتر است ، توسط شبکه های اجتماعی Yarbro در ماه جاری معرفی می شود.

این برند با Thirst Project و Rainforest Trust همکاری کرده است. درآمد حاصل از هر خرید به اطمینان از تمیز بودن آب آشامیدنی و یا محافظت از جنگل های گرمسیری کمک می کند.

Inkey List یک شرکت مستقر در انگلستان است که می گوید این شرکت اختصاصاً به ارائه اطلاعات مربوط به مواد مراقبت از پوست به مصرف کنندگان اختصاص دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>