Huda Beauty با آرایش ترکیبی از آرایش ‘Glowish’ منشعب می شود

جدیدترین محصولات آرایشی و بهداشتی از کارآفرین زیبایی و تأثیرگذاری جهانی Huda Kattan ، Glowish است ، مجموعه ای از ملزومات روزمره آرایش که به درخشش درونی و طبیعی کمک می کند. این مجموعه بدون عطر – که با دو محصول قابل خریداری در HudaBeauty.com و Sephora.com/in-store در تاریخ 1 ژوئن راه اندازی خواهد شد – ترکیبی است بین لوازم آرایشی Huda Beauty با عملکرد بالا و مراقبت های پوستی تمیز و کارآمد.

یک ماده اصلی در محصولات Glowish فلفل دلمه ای قرمز است. کاتان و تیم او از ویژگی های محافظت از نور آبی در فلفل دلمه ای قرمز به عنوان یکی از عناصر اصلی SKU های زیبایی استفاده کردند.

محصول قهرمان در Glowish یک رنگ پوست چندقلویی است که با “تعادل کامل” رنگدانه ها و مرواریدهای پخش کننده نور قابل تشخیص نیست که بلافاصله چهره شما را تار و روشن می کند و به پوست یک پوشش طبیعی و در عین حال شبنم و درخشان روز می دهد. محصول ضد آب با 92.6٪ مواد طبیعی تولید شده ساخته شده و در 13 سایه در دسترس خواهد بود.

به گفته این شرکت ، SKU دیگر یک پودر برنز نرم Soft Radiance است ، یک برنزر آسان برای استفاده است که رنگی مخملی و جلوه ای آفتاب براق را براق می کند و با رنگ طبیعی پوست شما کار می کند. این فرمول منحصر به فرد دارای بافت فوق العاده ابریشمی ، چرخش رنگدانه ای مرمر ، بازدهی رنگ واقعی و رنگدانه های برنز است که برای ایجاد برنز قابل ساخت طراحی شده است. مملو از آنتی اکسیدان ها ، این فرمول با 90٪ مواد طبیعی مشتق شده ساخته می شود و در پنج سایه موجود خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>