HillStaffer گلن راسکین را به تیم بزرگسالان اضافه می کند

شرکت مشاوره سیاست های عمومی و امور دولت HillStaffer ، صنایع شیمیایی طولانی مدت و پیشکسوت انجمن شیمی آمریکا را گلن راسکین به تیم بزرگسالان خود معرفی کرده است.

توماس آر روزنفیلد ، رئیس HillStaffer ، گفت: “ما از اینكه شخصی با حمایت گسترده گلن ، روابط دولت و تخصص در امور عمومی به این شركت بپیوندیم ، بسیار هیجان زده هستیم.” “رهبری و تخصص استراتژیک گلن در سیاست های عمومی ، ارتباطات شرکت های بزرگ / بحران ، و مسائل نظارتی و قانونی در بخش های علمی و شیمیایی ، عمق و وسعت بیشتری را به نیمکت عمیقاً متخصصان ESG ، مواد شیمیایی و پایداری اضافه می کند.”

راسکین پیش از HillStaffer به عنوان معاون رئیس جمهور ، امور خارجه و ارتباطات برای انجمن شیمی آمریکا ، بزرگترین جامعه علمی جهان ، فعالیت می کرد. در ACS راسکین تیمی متشکل از بیش از 30 متخصص را هدایت کرد و در پیشبرد قوانین و سیاستهای حیاتی برای شرکت تحقیق و توسعه ایالات متحده و تقویت رقابت جهانی نوآوری نقش مهمی داشت.

راسکین اظهار داشت ، “من بسیار افتخار می کنم که به تیم عالی متخصص در HillStaffer پیوسته ام و مشتاقانه منتظر ارائه خدمات مشتریان آینده و با بهره مندی از تجربیات من در صنایع شیمیایی هستم.”

قبل از ACS راسکین معاون رئیس جمهور در امور عمومی Solutia ، یک شرکت شیمیایی بین المللی بود که از مونسانتو جدا شد. در زمان حضور ، راسکین تلاش های خود را برای ارتقا استانداردهای ساختمانی فدرال ، استانداردهای مسکونی محافظ ، استانداردهای عملکرد خودرو ، استانداردهای جلوگیری از جداسازی آج لاستیک و استانداردهای قابل اشتعال مبلمان روکش دار فدرال انجام داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>