Henkel EVP جدید مراقبت از زیبایی را منصوب می کند

هنکل در تجارت زیبایی خود تاج پادشاهی جدیدی را به دست آورده است. ولفگانگ كونیگ ، رئیس گروه فعلی كلوگ آمریكای شمالی ، به عنوان معاون اجرایی رئیس مراقبت از زیبایی كه از اول ژوئن سال 2021 اجرا می شود ، به عضویت هیئت مدیره هنكل در می آید. گروه زیبایی هنکل مارک های شناخته شده ای مانند شوارتزکوف ، got2be و Fa را شامل می شود.

“من از طرف هیئت نظارت و کمیته سهامداران بسیار خوشحالم که ولفگانگ کنیگ را به عنوان عضو جدید هیئت مدیره Henkel و معاون اجرایی رئیس جمهور برای تجارت مراقبت از زیبایی من منصوب کردم. وی تجربه مدیریت و رهبری بین المللی گسترده ای را در شرکتهای پیشرو کالاهای مصرفی دارد و تخصص ارزشمندی را در زمینه بازاریابی ، فروش و نوآوری و تمرکز قوی بر عملکرد اضافه می کند. ما بسیار مشتاقانه منتظر استقبال از وی در تیم هنکل هستیم. “گفت: دکتر سیمون باگل-ترا ، رئیس کمیته سهامداران و هیئت نظارت هنکل.

تجربه

König بیش از 25 سال تجربه در صنعت FMCG ، چه در بازارهای بالغ و چه در حال ظهور دارد. او کار خود را در سال 1996 در بییرزدورف آغاز کرد ، جایی که وی در آلمان و ایالات متحده نقش های مختلف مدیریت حساب و نام تجاری را داشت. در سال 2005 ، وی به عنوان مدیر بازاریابی برای آلمان ، اتریش و سوئیس به Colgate-Palmolive در آلمان پیوست. پس از آن ، وی به عنوان مدیر بازاریابی جهانی برای بخش مراقبت شخصی به ایالات متحده رفت و به مکزیک رفت و در آنجا مدیر کل بازاریابی و نوآوری در منطقه LATAM شد ، با مسئولیت همه گروه ها ، از جمله مراقبت های شخصی و مراقبت های دهانی.

در سال 2012 ، كونیگ سمت خود را به عنوان مدیر كل منطقه اروپای شمالی در شركت كلوگ با مسئولیت تجاری در 23 كشور ، از جمله آلمان ، شمال اروپا و اروپای شرقی مركزی به عهده گرفت. به دنبال نقش های مختلف با افزایش مسئولیت مدیریت در شرکت Kellogg در اروپا و ایالات متحده و سرانجام وی به عنوان رئیس گروه Kellogg در آمریکای شمالی منصوب شد ، مسئول یک تجارت 6.7 دلاری در همه گروه ها و همچنین عملکردهای مرکزی مانند تحقیق و توسعه و بازاریابی.

کونیگ دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته بازرگانی / اقتصاد از دانشگاه کسل است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>