Helen Of Troy مارک های مراقبت شخصی را می فروشد

هلن از تروی محدود تجارت تجارت شخصی خود را در بازار گسترده به HRB Brands LLC فروخت. این قرارداد نقدی 44.7 میلیون دلاری شامل مارک هایی مانند Brut ، Pert Plus ، Sure ، Infusium و Vitalis است. همانطور که در هاپی گزارش شده است ، هلن از تروی بیش از یک سال به دنبال واگذاری مارک های مراقبت شخصی خود بوده است.

این معامله شامل مناطق آمریکای لاتین و کارائیب نیست. این معامله شامل گزینه ای است که حق خرید HRB Brands LLC را برای خرید مشاغل مراقبت شخصی آمریکای لاتین و کارائیب فراهم می کند حداکثر تا پایان سال مالی 2022.


جولین آر. مینینبرگ ، مدیر عامل شرکت هلن از تروا ، گفت که HRB از موقعیت خوبی برخوردار است تا تجارت مراقبت های شخصی را به مرحله بعدی رشد خود برساند و استراتژی هلن تروی را برای تمرکز منابع خود به سبد رشد 8 مارک رهبری ارتقا دهد. این مارک ها شامل OXO ، Hydro Flask ، Vicks ، Braun ، PUR ، Honeywell ، Drybar و HOT Tools هستند.

مینینبرگ توضیح داد: “مارک های رهبری ما از جمله مارک های با بیشترین حجم و بیشترین حاشیه هستند که بیش از 80٪ از فروش جهانی را در سال مالی 2021 تشکیل می دهند.” “در بخش زیبایی ما ، ما همچنان بر سرعت بخشیدن به رشد جهانی لوازم خانگی و مایعات معتبر تحت نام های تجاری Revlon ، Drybar و HOT Tools متمرکز هستیم. انتظار داریم این واگذاری به ما در تسریع رشد بالا و پایین خود کمک کند. نرخ گذاری می کند و به ما امکان می دهد که سرمایه را مطابق با استراتژی تخصیص سرمایه هلن تروی دوباره تخصیص دهیم. “

هلن تروی از درآمد حاصل برای ایجاد ارزش سهامدار بیشتر مطابق با استراتژی تخصیص سرمایه خود ، از جمله پرداخت بدهی ، خرید تصدیقی مارک های رهبری اضافی که با استراتژی های رشد طولانی مدت برای پرتفوی شرکت یا مشارکت بهتر سازگار باشد ، استفاده خواهد کرد. در خریدهای مجدد سهام فرصت طلبانه. جیم دانیلز ، مدیر عامل HRB Brands گفت که این خرید باعث افزایش تولید نام تجاری HRB می شود.

دانیلز گفت: “ما فوق العاده خرسند هستیم که این مارک های معتبر و شناخته شده را که دارای حقوق صاحبان سهام هستند و در درجه اول در دسته های مراقبت از مو ، خوشبو کننده و عطر رقابت می کنند ، اضافه کنیم.” “ما اعتقاد داریم این ترکیب ، همراه با فرهنگ کارآمد کارآفرینی ، ساختار عملیاتی ناب و مدل تجاری کارآمد ، HRB Brands LLC را قادر می سازد تا همچنان نوآوری های ابتکاری و رده های برتر را به بازار عرضه کند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>