HCPA جلسه نیمه سال مجازی را اعلام می کند

انجمن کالاهای خانگی و تجاری (HCPA) نشست میان سال خود را به عنوان یک رویداد مجازی از دوشنبه 24 مه تا پنجشنبه 27 مه برگزار می کند. . با این حال ، به دلیل ادامه نگرانی های بهداشتی و ایمنی در مورد COVID-19 ، رویداد امسال مجازی خواهد بود.

استیو کالدیرا ، رئیس و مدیر عامل شرکت گفت: “در حالی که من از اینکه نمی توانیم به صورت حضوری ملاقات کنیم ناامید شده ام ، اما اطمینان دارم که این گزینه مناسب و مطمئن برای اعضای ما ، فروشندگان ، کارمندان و جامعه محلی DC است. ، HCPA. “کارکنان سخت تلاش می کنند تا یک جلسه عالی شامل محتوای با کیفیت بالا که حاضران شایسته آن هستند و انتظار می رود از HCPA تشکیل دهند.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد IMPACT2021 ، از جمله برنامه و محتوای جلسه ، اینجا را کلیک کنید.

در اعلامیه ای غیر مرتبط ، کالدیرا جایزه رهبری انجمن تولید کنندگان انجمن ملی تولیدکنندگان (NAM) 2020 (CMA) را در جریان کنفرانس مجازی رهبری زمستانی CMA دریافت کرد. جایزه CMA Leadership هر ساله به یک رهبر انجمن اعطا می شود که بیشترین تلاش را برای پیشبرد و گسترش کارهای تأثیرگذار گروه کرده است.

“جی تیمونز ، رئیس و مدیر عامل ، NAM گفت:” استیو نیرویی قدرتمند برای جذب و نگهداری CMA بوده است. “او همتایان و همكاران خود را در بحث های به موقع CMA دعوت كرده است و صدای ضروری CMA در میان جامعه انجمن گسترده تر بوده است.”

تیمونز همچنین از فعالیت کالدیرا در واکنش پیشگیرانه و م toثر به بیماری همه گیر ویروس کرونا به نمایندگی از صنعت تولیدات خانگی و تجاری و همچنین راهنمایی های کلی وی از انجمن های انجمن انجمن های آمریکایی (ASAE) به عنوان رئیس هیئت مدیره و همچنین رهبران استقبال کرد. کمیته جستجوی مدیر عامل دائمی

کالدیرا گفت: “من از دریافت جایزه CMA Leadership بسیار افتخار می کنم ، خصوصاً در یک سال که تولیدکنندگان چنین نقشی حیاتی در مبارزه با ویروس کرونا داشتند.” “این یک سال چالش برانگیز و بی سابقه ای برای جامعه تجارت بوده است ، و من افتخار می کنم که به عنوان یک رهبر در میان بسیاری از همکاران با استعداد و الهام بخش شناخته شده ام.”

CMA با عضویت در 260 انجمن صنفی تولید ملی به نمایندگی از 130،000 شرکت در سراسر جهان ، مشارکت هایی را در سراسر صنعت ایجاد می کند ، صدای تولیدکنندگان را تقویت می کند و اعضا را به کارشناسان و مدیران اتحادیه های تجاری متصل می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>