HCPA برای بازیابی برنامه انتخاب مطمئن تر ، از EPA فراخوانی می کند

انجمن محصولات خانگی و تجاری (HCPA) نقش اصلی را در سازماندهی ائتلافی از سهامداران تقریباً 60 سازمان مختلف ، از جمله تولید کنندگان محصولات پاک کننده و مواد شیمیایی ، انجمن های تجاری و NGO ها داشت که اخیراً آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) را به برنامه Safer Choice را بازیابی کنید.

Safer Choice برنامه صدور گواهینامه و برچسب گذاری سازمان حفاظت محیط زیست است که محصولات را با مواد شیمیایی ایمن تر شناسایی می کند بدون اینکه کیفیت و عملکرد را از بین ببرد. محصولات Safer Choice درمقابل مجموعه ای دقیق از معیارهای بهداشتی و زیست محیطی مورد ارزیابی دقیق قرار می گیرند و فقط درصورتی که هر ماده از معتبرترین مواد در کلاس خود باشد ، یک محصول مجاز به حمل برچسب Safer Choice است.

استیو گفت: “انتخاب ایمن با همکاری با شرکت ها ، از جمله بسیاری از اعضای HCPA ، برای تولید محصولات نوآورانه که پاسخگوی تقاضای روزافزون برای محصولاتی است که دارای مشخصات محیطی ، بهداشتی و ایمنی مثال زدنی هستند ، یک منبع بسیار ارزشمند بوده و هست. کالدیرا ، رئیس جمهور و مدیر عامل ، HCPA. “ما به عنوان یک مدافع قوی و با سابقه Safer Choice ، مفتخریم که نام خود را به این نامه امضا کردیم.”

به عنوان بخشی از سازماندهی مجدد در دفتر ایمنی شیمیایی و پیشگیری از آلودگی سازمان حفاظت محیط زیست (OCSPP) ، کارکنان Safer Choice به بخشهای مختلف با مسئولیتهای جدید منصوب شدند. HCPA و سایر ذینفعان نگران هستند که این سازماندهی مجدد می تواند بر روی برنامه Safer Choice و تلاش های EPA برای شناسایی محصولاتی که هم مواد کارآیی دارند و هم حاوی مواد م safeثر.

کالدیرا گفت: “این یک برنامه منحصر به فرد با کارکنان کلاس جهانی است که حمایت گسترده ای از طیف وسیعی از سهامداران را دریافت می کند.” “HCPA دارای سابقه طولانی در حمایت از Safeer Choice ، از جمله حمایت از برنامه و تسهیل گفتگو بین صنعت محصولات خانگی و تجاری و EPA است. از جمله این تلاش ها ، پنج بار جایزه شریک امن سال را برای ما به ارمغان آورده است – به تازگی تا سال 2020. امیدواریم این نمایش حمایت از گزینه ایمن تر ، ماندگاری طولانی مدت آن را تضمین کند. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>