HAIRtamin موفقیت در Ulta Beauty را با مکمل های مراقبت از مو وگان مشاهده می کند

گروه سلامتی حتی در هنگام شیوع بیماری نیز سالم است. بر اساس مطالعه جدید McKinsey & Company ، فروش جهانی تناسب اندام ، تغذیه و انواع محصولات و خدمات مرتبط بالغ بر 1.5 تریلیون دلار است و سالانه 5-10٪ رشد می کند.

نام تجاری زیبایی سلامتی HAIRtamin اکنون در Ulta Beauty فروخته می شود و با خرده فروش برنامه Sparked ، موفقیتی را مشاهده می کند ، این ابتکار طراحی شده برای دسترسی مصرف کنندگان به مارک های مستقیم و مستقیم از طریق نمایشگرهای مخصوص فروشگاه و بستری برای گفتن آنها است. داستان مارک معنی دار. پر فروش ترین فرمول پیشرفته HAIRtamin و Gummy Stars بخشی از این برنامه در فروشگاه های Ulta Beauty در سراسر کشور است.

Leyla Milani و Lilly Ghalichi که توسط بهترین دوستان و تأثیرگذاران زیبایی با بیش از 7 میلیون پیرو تاسیس شده است ، مأموریت بنیانگذار HAIRtamin این است که مصرف کنندگان موهای خود را دوباره دوست بدارند ، با فرمول های گیاهی کاملاً منبع دار ، حاوی بیوتین بالینی همراه با بی نظیر ، مجتمع آنتی اکسیدانی فوق العاده موجود فقط در یک کپسول وگان در روز.

فرمول پیشرفته HAIRtamin حاوی ویتامین C برای تقویت کلاژن ضروری برای سلامت مو است. زردچوبه ، یک ماده ضد التهابی است که به کاهش ریزش مو کمک می کند. و روی برای جلوگیری از کم پشت شدن مو ، ریزش مو ، کمک به پاکسازی پوست و جلوگیری از جوش های پوستی. ستاره های کلاسیک HAIRtamin Gummy این مارک حاوی ویتامین B6 است که مشخص شده باعث کاهش ریزش مو به ویژه در موارد آلوپسی می شود. مطالعات نشان می دهد سرعت رشد مو ، ساختار ضخیم تر و افزایش صافی وجود دارد. این محصول همچنین دارای ویژگی آناتو برای محافظت از پوست سر با خواص آنتی اکسیدانی قوی خود است که به مبارزه با رادیکال های آزاد و استرس اکسیداتیو از محیط کمک می کند. و همچنین ویتامین A برای تشویق غدد به تولید سبوم سالم.

برای نوآوری های بیشتر در سلامتی ، حتماً تابستان امسال به دنبال نسخه ویژه Beauty Inside Out باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>