Guerlain با پیوستن به UEBT متعهد به تأمین منابع اخلاقی می شود

Guerlain به اتحادیه غیر اخلاقی تجارت (UEBT) پیوست ، انجمن غیر انتفاعی که با احترام منابع را ترویج می کند.

خانه زیبایی متعلق به LVMH به گروه 70 شرکت دیگر که عضوی از UEBT هستند می پیوندد و حتی در تولید مواد اولیه خود مطابق با استاندارد UEBT Ethical BioTrade پیشرفت بیشتری می کند. این شرکت ها در زنجیره های تامین مواد طبیعی در بخش های غذایی ، آرایشی و دارویی طبیعی نقش دارند.

UEBT در سال 2007 به ابتکار کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل متحد (UNCTAD) تاسیس شد ، که تلاش می کرد مشارکت تجاری در تأمین اخلاقی تنوع زیستی را ارتقا دهد. این تعهدات شرکت ها در زمینه تأمین منابع را که به جهانی که در آن مردم و تنوع زیستی رشد می کنند کمک می کند ، پشتیبانی و تأیید می کند.

“به دست آوردن عضویت در UEBT یک گام اساسی و مطابق با تعهد ما به تنوع زیستی بود. از سال 1828 طبیعت منبع الهام بخشیدن به محصولات Guerlain بوده است ، بنابراین ما مفتخریم که با مصرف کنندگان در میان می گذاریم که ما متعهد هستیم به طور مستقل تأیید شده و منابع خود را با استانداردی تنظیم کنیم که مسائل مهم اجتماعی و زیست محیطی را که همه ما از آن مراقبت می کنیم را پوشش دهد. ” لوچارد ، مدیر ارشد پایداری Guerlain.

تعهد این برند شامل طرحی است که با 40 عنصر برجسته ترین مواد تشکیل دهنده آن آغاز می شود. این موارد توسط UEBT ، از جمله گل رزهای داماسک آن از ترکیه و بلغارستان ، و بسیاری دیگر ارزیابی خواهد شد.

UEBT به روشهای مسئول تهیه منابع گرلین در هر یک از این مواد نگاه خواهد کرد و این شرکت برنامه هایی را برای بهبود با توجه به مردم و تنوع زیستی تنظیم خواهد کرد. به عنوان بخشی از این رویکرد ، Guerlain قصد دارد تا سال 2026 به گواهینامه UEBT این مواد برسد.

استاندارد UEBT مواردی مانند حفاظت از تنوع زیستی را پوشش می دهد. استفاده پایدار از اجزای آن قیمت های مناسب؛ درآمد زندگی؛ احترام به مردم بومی و جوامع محلی. حقوق بشر ، کودکان و کارگران توسعه محلی و امنیت غذایی. استاندارد UEBT مربوط به موادی از تنوع زیستی شامل قطعات و ترکیبات مانند برگ ، ریشه ، دانه ، روغن ، عصاره ، موم ، رنگ دهنده و طعم دهنده است.

“برای ما ، طبیعت تقریباً دویست سال بخشی از اخلاق شرکت ما بوده است. وظیفه ما این است که عمل کنیم و دنیای گرانبهای خود را برای نسلهای بعدی حفظ کنیم. اکنون سالهاست که ما بر اساس این اخلاق عمل می کنیم ، مانند قرار دادن حفاظت از زنبورهای عسل در قلب کار خود با چندین مشارکت معنادار. بنابراین بسیار شیرین است که این اعلامیه دقیقاً بعد از روز جهانی زنبور عسل نیز منتشر می شود. استاندارد UEBT شامل برخی از سختگیرانه ترین الزامات در مورد تنوع زیستی ، از جمله روش هایی است که باعث گرده افشانی گرده افشان مانند زنبورها می شود. “

“بسیار جالب است که ببینیم چنین مارک فرانسوی مهم و برجسته ای از تعهد آنها به تأمین اخلاق اخلاقی حکایت دارد. Guerlain با تعهد به بهبود چگونگی تهیه و رشد تأمین کنندگان مواد از طبیعت مطابق با استاندارد شناخته شده بین المللی ، در خط مقدم بخش خود قرار دارد. آنها امروز به انتظارات روزافزون مصرف کنندگان مبنی بر اینکه مارک ها باید از تنوع زیستی و جوامعی که مواد اولیه در آنها برداشت می شود ، محافظت کنند ، پاسخ می دهند. “

Guerlain از 20 تا 22 مه روز جهانی زنبور و روز جهانی تنوع بیولوژیکی را با اهدای 20٪ از اهدا 20٪ از فروش جهانی خود ، به اضافه 20 یورو برای هر بار بازنشر عکس جهانی اینستاگرام روز جهانی زنبور نشان داده شده توسط Guerlain همراه با هشتگ های #GuerlainForBees و #WorldBeeDay. این برند قصد دارد تا یک میلیون یورو برای تقویت برنامه حفاظت از Guerlain For Bees ، که شامل شش همکاری برای کمک به محافظت از زنبورها است ، جمع کند.

زنبورهای عسل از زمانی که برای اولین بار روی بطری نمادین زنبور عسل گرلن در سال 1853 سوخته اند ، الهام بخش هستند. اکنون این نماد Maison است ، آنها همچنان با الهام از خلاقیت های Guerlain ، با ارزش ترین بطری های آن را آراسته و به همکاری های هنری اطلاع می دهند.

وی افزود: “جرقه جمع آوری سرمایه به این بزرگی برای Guerlain بی سابقه است. هدف ما این است که حتی بیشتر به تعهداتمان نسبت به زنبورهای عسل ، این شگفتی های طبیعت که الهام بخش خلاقیت های ما هستند و تعهدات ما را هدایت می کنند ، ادامه دهیم. این یک اولویت اساسی برای Guerlain و محافظت از چهره های زنبورهای عسل در قلب هدف ماست. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>