Gold’s Liquid Gold نتایج عملیاتی قوی 2020 را گزارش می دهد

Liquid Gold-Inc اسکات. نتایج عملیاتی خود را برای سال منتهی به 31 دسامبر 2020 به اشتراک گذاشته است.

فروش خالص سه ماهه چهارم سال 2020 برابر با 9.1 میلیون دلار بوده که در مقایسه با سه ماهه چهارم سال 2019 ، 1 میلیون دلار افزایش داشته است.

فروش خالص برای سال 2020 30.2 میلیون دلار بود در حالی که 28.5 میلیون دلار در سال 2019 بود. این شرکت این افزایش را به خریدهای Kids N Pets ، Biz و Dryel نسبت می دهد ، اما می گوید که بخش قابل قبولی از سود حاصل از این معاملات با تأثیرات مربوط به Covid جبران شده است.

کاهش تردد پا در فروشگاه های فروش محصولات مراقبت از پوست و مو ، روند کار در خانه که بر روی شامپو خشک و استفاده از تمیز کردن خشک اثر می گذارد ، و کمبود زنجیره تامین و تأخیرهایی که منجر به از دست رفتن فرصت های توزیع می شود ، مانع رشد خالص فروش کامل شرکت می شود.

مارک گلدشتاین ، رئیس و مدیر اجرایی ، اظهار داشت: “در سال 2020 ، ما گام های قابل توجهی برای تحول و رشد تجارت خود برای بلند مدت برداشتیم. من به کار تیم در اجرای این اقدامات مهم استراتژیک و همچنین نحوه پاسخگویی تیم به چالش های ناشی از همه گیری افتخار می کنم. “

با توجه به زنجیره تأمین و چالش های تولید که اسکات همچنان در سال 2021 با آن روبرو است ، این شرکت به طور فعالانه با شریک مالی خود UMB همکاری کرد تا انعطاف پذیری بیشتری را با پیمان های وام خود برای سال مذاکره کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>