Givaudan Nootropics را راه اندازی می کند – HAPPI

Givaudan Active Beauty در حال راه اندازی Nootropics است ، مجموعه ای از شش عصاره طبیعی و قابل ردیابی که حاوی گوارانا ، زنجبیل ، چای سبز ، گوتو کلا ، جینکو و قهوه سبز است ، که به دلیل عملکردهای خود به عنوان مکمل های غذایی و خواص آرایشی شناخته شده اند.

Nootropics مکمل های تقویت کننده ذهن هستند که می توانند عملکردهای اجرایی مانند حافظه ، خلاقیت و انگیزه را بهبود بخشند. Nootropics نه تنها به مکمل های غذایی اختصاص دارد ، بلکه دارای ویژگی های چشمگیری برای صنعت زیبایی است. مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر به دنبال راه حل های طبیعی هستند که به آنها امکان می دهد نیازهای پوست خود را تأمین کنند تا ظاهر بهتر را تضمین کنند. در واقع ، طبق مطالعه اخیر Givaudan در بازار ، 93٪ از مصرف کنندگان معتقدند که طبیعی حداقل به اندازه مواد شیمیایی و مصنوعی موثر است ، اگر نه بیشتر.

ملانی دوپرات ، مدیر گروه جهانی گفت: “درست بعد از مکمل های غذایی ، مراقبت از پوست دومین وسیله نقلیه محبوب برای محصولات ذکر شده” nootropic “است. مطالعه بینش مصرف کننده ما تأیید می کند که در سطح جهان ، 81٪ از مصرف کنندگان موافقند که بهزیستی به زیبایی پوست مرتبط است. علاوه بر این ، 88٪ از مصرف کنندگان در سطح جهان از مکمل های غذایی استفاده کرده اند ، به ویژه در چین ، جایی که آنها تأکید بیشتری بر رفاه در زندگی خود دارند. با افزایش زیاد مصرف مکمل های غذایی ، استفاده از آن عصاره های طبیعی در محصولات زیبایی مصرف کنندگان را مورد توجه قرار می دهد. “

مجموعه Nootropics شش عصاره طبیعی را معرفی می کند:

  • چای سبز: منبع طبیعی آن در سرزمین حفظ شده سیچوان در چین موجود است ، عصاره چای سبز بهترین فعالیت آنتی اکسیدانی را فراهم می کند و یک ماده آرایشی عالی برای پیری خوب است.

  • زنجبیل: عصاره زنجبیل گیواودان تازه برداشت شده و بیش از 40 روز در معرض آفتاب خشک شده ، برای بازسازی و آرامش محصولات مراقبت از پوست مناسب است.

  • گوارانا: منبع پایدار در کشور برزیل با 100٪ قابلیت ردیابی تضمین شده با منشا Bah باهیا ، Givaudan’s RitualEssenz گورانای برزیل سرشار از کافئین است (9-11٪) ، درصد بسیار بیشتری نسبت به دانه های قهوه (1-2٪).

  • قهوه سبز: کار با تامین کننده هایی که فقط از برداشت دستی استفاده می کنند به ما امکان می دهد بهترین کیفیت مواد اولیه را داشته باشیم. سرشار از اسیدهای فنلیک و کلروژنیک ، قهوه سبز به دلیل کاربردهای موضعی ضد پیری و سفت کننده و همچنین عملکرد لاغری مشخص شناخته شده است.

  • جینکو: به نظر می رسد عصاره جینکو یک ماده آنتی اکسیدانی عالی است و در استان جیانگ سو در چین کشت می شود و بیش از 4000 سال در طب سنتی چین استفاده می شود و باعث افزایش انرژی حیاتی می شود.

  • گوتو کولا: Gotu Kola به طور پایدار و توسط جامعه محلی در ماداگاسکار انتخاب و انتخاب می شود ، گیاهی پرماجرا است که به دلیل خاصیت ضد چروک و آرامش آن بسیار مشهور است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>