Givaudan Active Beauty Omegablue را راه اندازی می کند

Givaudan Active Beauty یک ماده آرایشی و بهداشتی Omegablue را راه اندازی کرده است که از زغال اخته وحشی چرخان استفاده می شود و برای ترمیم پیشرفته پوست استفاده می شود. این ماده طبیعی خشکی پوست ، تحریک و رفع خشکی ناشی از آسیب سد چربی را برطرف می کند.

از آنجا که امروزه کاهش پسماند یک استاندارد پایدار جدید است ، مصرف کنندگان در حال ارزیابی مجدد برنامه روزانه خود از جمله رژیم های زیبایی خود هستند تا در به حداقل رساندن زباله ها کمک کنند. مصرف کنندگان آماده هستند ، بدون این که نیازهای اصلی محافظت از پوست آنها را به خطر بیندازند ، محصولات آرایشی و بهداشتی را به عنوان روند اصلی برای سال های آینده تحت فشار قرار می دهند.

زغال اخته به طور سنتی توسط صنایع غذایی برای آب میوه و شکر خود استفاده می شود ، منبعی از آنتوسیانیدین های استخراج شده از پوست میوه و میوه برای صنایع مکمل و دارویی است. علاوه بر این ، دانه های ریز توت حاوی حداکثر 20٪ اسید لینولئیک (امگا -6) و α-لینولنیک اسید (امگا -3) با نسبت بهینه است. این ترکیبات به دلیل قابلیت های خود در بهبود آبرسانی و عملکرد سد پوست شناخته شده اند.

Giada Maramaldi ، مدیر گروه مراقبت های شخصی گفت: این ماده به طور موثری باعث ناراحتی پوست به روشی گذرا یا درمانی می شود و حاوی اسیدهای چرب ضروری مانند سبوم است که مانعی محافظ در برابر عوامل خارجی است. “

اثر Omegablue در تخلیه ناشی از سورفاکتانت در طی آزمایشات بالینی نشان داده شده است. پس از سه روز از آسیب دیدگی ، ناحیه تحت درمان عملکرد مانع پوستی را به طور کامل بازیابی کرده است. امگابلو همچنین در التهاب مزمن پوستی که دچار چالش می شود (پسوریازیس) عملکرد چشمگیری دارد ، زیرا به طور قابل توجهی از شدت اریتم می کاهد ، به میزان 27٪ و تشکیل مقیاس در طی چهار هفته به میزان 28٪. حتی نتایج بهتری نیز در مورد وضعیت پوستی به چالش کشیده شده با اگزما نشان داده شده است زیرا شدت اریتم 37.5 درصد و درجه خارش 42.8 درصد کاهش یافته است. بعلاوه ، PASI (نمره شدت ناحیه پسوریازیس) و EASI (نمره شدت منطقه اگزما) به ترتیب با 27 و 35 درصد بهبود می یابند.

لمس سبک و ابریشمی Omegablue در SO Smooth فرم گرفته است ، روغن دوش Givaudan ساخته شده است تا قدرت مواد تشکیل دهنده چرخان آن را در یک برنامه مراقبت از بدن برجسته کند. این فرمول باعث تمیز کردن و محافظت از پوست در برابر حمله های خارجی می شود. غنی شده با روغن چیا ، ماده ای طبیعی که به آرامی از آن تغذیه می کند ، باعث بازگرداندن و حفظ سد پوست (Omegablue) می شود تا پوست را به ناحیه راحتی خود بازگرداند.

Omegablue بخشی از مجموعه بازیهای مجازی Givaudan Active Beauty است که در اکتبر 2020 راه اندازی شد. این مجموعه شامل هشت ماده کاربردی دیگر در دسته های مختلف است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>