Givaudan معرفی کرونوگلو – HAPPI

Givaudan Active Beauty از Chronoglow رونمایی کرده است ، ماده موثری است که توسط کسر سبز ساخته شده و با استفاده از هوش مصنوعی (AI) قادر به تقلید از مکانیسم های اپی ژنتیک گیاهی برای مزایای مراقبت از پوست است. Chronoglow که از گیاه Haberlea rhodopensis ایجاد شده و به گیاه رستاخیز نیز معروف است ، یک درمان طبیعی برای پوست است که می تواند اثرات پیری را معکوس کرده و درخشندگی آن را بهبود بخشد.

پیری پوست اولویت اصلی مصرف کنندگان است ، همیشه بدنبال پوستی روشن و صاف هستند. طبق مطالعه Civa Givaudan ، 80٪ از مصرف کنندگان در سطح جهان از سن بالاتر از سن واقعی خود ناراحت هستند ، که این امر همچنین می تواند زندگی شخصی و سلامتی آنها را تحت تأثیر قرار دهد.

چهره درخشان با داشتن یک سبک زندگی سالم و متعادل همراه است. به همین دلیل تمایل مصرف کنندگان به نشان دادن درخشندگی طبیعی و حفظ استحکام پوست خود با استفاده از محلول های پایدار و گیاهان مهم است.

“ماتیاس فلوری ، مدیر گروه Active Beauty گفت:” Haberlea rhodopensis یک گیاه عصر یخبندان است که به لطف مکانیسم های اپی ژنتیکی منحصر به فرد بقای سلول ، از شرایط آب و هوایی شدید جان سالم به در برد. اکنون ما می توانیم آنچه گیاه در سلولهای خود در پوست انجام می دهد تقلید و تولید مثل کنیم. Chronoglow بنابراین یک ماده گیاهی 100٪ طبیعی و پایدار و دارای مزایای منحصر به فرد پیری و درخشندگی است. “

Chronoglow اطلاعات ژنتیکی پوست را بدون تغییر در آن تنظیم می کند. این ماده پوست را در سطوح مختلف سلولی (از اپی ژنتیک گرفته تا بیان پروتئین ها) جوان می کند و از سلول های پوست در برابر پیری و اکسیداسیون محافظت می کند.

Chronoglow پیری پوست را برمی گرداند تا جوانی را بازگرداند ، اما همچنین سفتی پوست را افزایش می دهد و سه بعد درخشش را فراهم می کند:

  1. قابلیت ارتجاعی: پس از دو هفته استفاده ، کشش تا 8.9٪ افزایش یافت ، بیش از سه برابر بهتر از دارونما. این تأثیر مثبت بر خاصیت ارتجاعی پوست در کل مدت آزمایش بالینی افزایش یافته و پس از دو ماه تا 15.3٪ افزایش می یابد.
  2. درخشندگی: درخشندگی پس از 4 هفته تا 3.8 and و پس از دو ماه تا 4/6، افزایش یافت ، به طور قابل توجهی بهتر از دارونما ، با ضریب 1.9.
  3. درخشندگی: فقط پس از دو هفته استفاده ، درخشندگی تا +1 / 6٪ افزایش یافت ، یعنی بیش از چهار برابر بهتر از دارونما و بعد از دو ماه تا 5/12٪.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>