Gattefossé برچسب ERI 360˚ را ​​برای سه ماده آرایشی و بهداشتی به دست می آورد

Gattefossé به عنوان بخشی از پیشرفت مداوم و رویکرد جاه طلبانه CSR خود ، برای سه ماده اصلی آرایشی و بهداشتی خود برچسب ERI 360 ° را بدست آورده است.

این برچسب که توسط فعالان صنعت آرایشی و بهداشتی از جمله Gattefossé در سال 2018 ساخته شده و توسط Innov’Alliance ساخته شده است ، ارزیابی کل چرخه عمر یک محصول را از منشا its آن تا زمان عرضه به بازار امکان پذیر می کند.

از طریق این برچسب ، Gattefossé مهارت ها و ابزارهای داخلی را برای انجام یک آزمایش کامل تشخیصی از مواد تشکیل دهنده خود کسب کرده است ، که منجر به بهبود تصور محصولات جدید می شود. 3 سطح گواهی وجود دارد: برنز برای نمره بین 75 و 85/100 ، نقره برای نمره بین 85 و 95/100 و طلا برای یک امتیاز بالاتر از 95/100. از زمان ایجاد آن ، 30 ماده با ERI 360 درجه برچسب گذاری شده اند که از این تعداد تنها 2 ماده برچسب طلا را بدست آورده اند و این نشان دهنده استاندارد بسیار بالایی است که برای این گواهینامه لازم است.

در Gattefossé ، اولویت با موضوع پایداری مواد اولیه است. این شرکت تلاش می کند تا به لطف ردیابی دقیق ریشه آنها ، مواد اولیه آن از منابع قابل اعتماد ، قابل شناسایی و تجدید پذیر تأمین شود. از این مرحله ، شرکت سازگارترین با محیط زیست و کم مصرف ترین روش استخراج یا تولید را شناسایی می کند که به آن امکان می دهد فعالیت یا عملکرد مورد نیاز ماده را بدست آورد.

Gattefossé سه ماده آرایشی خود را با برچسب ERI 360 درجه بررسی کرده است:

  • Gatuline Link’n Lift ، برچسب نقره ای. یک ماده فعال ضد پیری است که توسط فناوری نوآورانه NaDES (حلالهای طبیعی عمیق یوتکتیک) بدست آمده و از گل شاه بلوط اسب گرفته شده است ، این ماده غنی از مولکولهای فعال موجود در این گل است. چین و چروک های عمودی و افقی دور چشم را هدف قرار می دهد.
  • Gatuline Renew ، برچسب نقره ای. این ماده فعال که عصاره ای طبیعی از جوانه های سرو ژاپنی است که به دقت انتخاب و انتخاب شده است ، غنی از مواد شیمیایی شیمیایی گیاهی پر انرژی است که باعث تحریک نوسازی پوست می شود. پوست به طور واضح مرطوب تر ، نرم تر و نرم تر است.
  • EnergiNius ، برچسب برنز. این ماده از ریشه گیاه هند جینسینگ (Withania somnifera) بدست آمده و دارای گواهی ارگانیک بوده و با استفاده از فناوری NaDES بدست می آید. این ماده از سلولهای پوست در برابر نور مرئی مصنوعی ساطع شده از صفحه محافظت می کند ، استرس اضافی محیطی ناشی از سبک زندگی مدرن ما.

“ما ماههاست که در تلاش هستیم تا برچسب ERI 360 درجه را برای این فعالهای اصلی بدست آوریم. این برچسب ، بر اساس یک شبکه تجزیه و تحلیل از 100 شاخص ، یکی از سخت ترین موارد در حال استفاده است و بر روی یک گهواره کامل به تمرکز دارد. ارزیابی دروازه از مواد تشکیل دهنده ، ترکیب و فرآوری آنها ، “توضیح داد پائولا لنون ، مدیر گروه مراقبت شخصی.

“صنعت زیبایی انتظارات زیادی در مورد پایداری و مسئولیت زیست محیطی دارد و ما در Gattefossé تعهد مشتریان خود را برای تهیه موادی که به طور مداوم در این زمینه در حال پیشرفت هستند ، تقسیم می کنیم. ما قصد داریم در ماه های آینده گواهینامه ERI 360 درجه را برای محصولات دیگر دنبال کنیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>