Gattefossé از راه حل مراقبت از پوست EleVastin رونمایی کرد

EleVastin گاتفوسه یک راه حل هدفمند برای افتادگی پوست ناشی از نیروی جاذبه است. این ماده خاصیت ارتجاعی پوست را تقویت می کند و به آن پشتیبانی لازم برای کنار آمدن با فشار رو به پایین را می دهد.

اثر EleVastin با استفاده از مدل های مختلف افزایش پیچیدگی نشان داده شده است. این ماده باعث افزایش پروتئین های کلیدی درگیر در سنتز و نگهداری الیاف الاستیک عملکردی می شود: الاستین ، فیبریلین -1 و فیبولین -5.

همچنین از الیاف الاستیک در برابر تخریب آنها توسط الاستازها محافظت می کند. از طریق این مکانیسم عملکرد ، افزایش چگالی الیاف الاستیک همراه با خاصیت ارتجاعی پوست را تضمین می کند. این آخرین نتایج با استفاده از یک مدل کروی پیشرفته در آزمایشگاه کشت سلولی ما بدست آمده است.

فقط در 1٪ آزمایش روی 37 داوطلب ، این ماده توانایی خود را در کاهش افتادگی قسمت پایین صورت ثابت کرد. خاصیت ارتجاعی پوست در مقایسه با دارونما به طور قابل توجهی بهبود یافته است. خطوط صورت بهتر مشخص شده و چین و چروک عمیق عمیق به طور قابل توجهی کاهش می یابد. اندازه گیری بدیع و جدیدی از اثرات جاذبه زمین بر مورفولوژی صورت ، تایید کننده توانایی EleVastin در محدود کردن تأثیر جاذبه بر علائم پیری صورت است.

یکی از گیاهان مورد استفاده در EleVastin ، Murraya koenigii ، صدها سال در طب آیورودا و در آشپزی استفاده می شده است. در ارتباط با شریک محلی و دیرینه ما ، ساقه های برگ دار درخت Murraya koenigii به صورت دستی از قطعات بدون کود در محیط حفظ شده جزیره La Reunion برداشت می شود. قابلیت ردیابی کامل از درخت تا آزمایشگاه های Gattefossé تضمین می شود. با استفاده از ترکیبی نوآورانه از حلالها از منشا گیاهی و فرآیند استخراج ملایم ، یک مجموعه غنی از فیتومولکول های هم افزا به دست می آید. این منجر به 100٪ محتوای منشا طبیعی مطابق با استاندارد ISO 16128 و یک ماده تایید شده COSMOS می شود.

“محتوای فیتوشیمیایی Murraya koenigii هم بسیار غنی است و هم به خوبی توصیف شده است ، که امکان اتخاذ یک استراتژی تحقیق روشمند برای استخراج گیاه را فراهم کرده است. با تنظیم قطبیت حلال ها ، ما توانسته ایم خانواده های مولکولی خاصی مانند فلاونوئیدها ، اسیدهای فنلیک یا آلکالوئیدها را به طور خاص تری هدف قرار دهیم. به موازات این ، در آزمایشگاه های ما و همچنین با مشارکت متخصصان پروتئومیکس و بیومکانیک ، ما مدل های ارزیابی آزمایشگاهی ابتکاری را توسعه داده ایم. آنها ما را قادر ساختند تا نمایش کاملاً گسترده ای از اثرات بیولوژیکی را به دست آوریم. ”گفت بوریس وگلجسنگ ، مدیر محصولات تحقیقاتی و بهداشتی در زمینه محصولات آرایشی.

“تکرارپذیری روشن نتایج بدست آمده با EleVastin در انواع مختلف مدل های پوستی اطمینان واقعی از اثر بخشی این ماده است. علاوه بر این ، مشخصات طبیعی بالای آن نتیجه سالها تحقیق ، ترکیب حلال های ریزکاری و جستجوی تناسب کامل با مواد گیاهی است. ما بسیار افتخار می کنیم که بازار مواد آرایشی را با این ماده فعال قوی و طبیعی ارائه می دهیم. “، توضیح داد لوری کانل ، رهبر بازاریابی محصولات ، فعالان مراقبت شخصی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>