Ex-Chanel و Estée Lauder Execs بازگشت به نام تجاری جدید زیبایی

برای یک برند زیبایی نوپا ، خوب است که ژان زیمرمن و جو گوبرنیک را در گوشه و کنار خود داشته باشید. I-On Skincare که توسط دکتر شی هوانگ تاسیس شده است ، هفته آینده در وب سایت خود شروع به کار می کند ، اما این مارک در حال حاضر مهر تایید مدیران سابق Chanel و Estée Lauder را دارد. هر دو به عنوان مشاور اصلی I-On فعالیت می کنند. در زندگی های قبلی ، زیمرمن معاون اجرایی Chanel Beauty بود و Gubernick رئیس R&D و مدیر ارشد بازاریابی جهانی در Estée Lauder بود. تیم همچنین شامل مدیر عامل شرکت میسی گادفری است که با SpaFinder Wellness و Social Flow همکاری داشته است.

I-On Skincare به عنوان تنها مجموعه محصولات “تمیز” مراقبت از پوست در بازار موجود است که آهن اضافی پوست را از بین می برد. طبق I-On ، آهن اضافی دلیل اصلی پیری است. این فناوری انحصاری با نام De-Ironizing Inducer Technology ترکیبی از ویتامین C است که آهن و پودر مروارید را برای خنثی سازی آن بیرون می کشد. در یک مطالعه بالینی ، 100٪ از شرکت کنندگان موافقت کردند که پوست “نرم و مرطوب تری” دارند. بعلاوه ، 84٪ گفتند که خطوط ریز در ناحیه دهان و 77٪ آنها خطوط ریز در ناحیه چشم را کاهش داده اند. اولین محصولات موجود کرم پوست Age Disrupting و کرم چشم Age Disrupting Total Performance است. قیمت ها از 80 تا 125 دلار است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>