EWG برنامه های آرایشی و بهداشتی و صدور گواهینامه را گسترش می دهد

EWG قصد دارد تا با ابتکار جدیدی که برای اولین بار تولید کنندگان مواد آرایشی را قادر می سازد تا EWG مورد نظر را بدست آورند: برای گواهینامه سلامت شما برای مواد منفرد و ترکیبات عناصر ، تأثیر خود را به طور چشمگیری در بازار مراقبت های شخصی گسترش دهد.

EWG همچنین برنامه ای را که با شرکت های پیشرو تولید لوازم آرایشی و بهداشتی به طور آزمایشی آزمایش کرده است ، در اختیار صنعت مراقبت شخصی قرار می دهد که در آن دانشمندان EWG به طور مستقیم با همتایان خود در مارک های آرایشی و بهداشتی و با فرمول سازان همکاری می کنند تا امتیازات موجود در پایگاه داده لوازم آرایشی Skin Deep را ارزیابی کنند و محصولات را برای کسب درآمد ارزیابی کنند. علامت EWG VERIFIED.

برنامه های جدید مبتنی بر Skin Deep ، راهنمای محبوب مبتنی بر وب و برنامه است که بیش از 8 میلیون نفر در سال را برای رتبه بندی سلامت خود برای 76000 محصول و 9135 ماده اصلی جذب می کند. آنها همچنین برنامه دقیق صدور گواهینامه بهداشت و ایمنی شخص ثالث را برای محصولات مراقبت شخصی ، EWG VERIFIED گسترش می دهند ، علامتی که اکنون در بیش از 1800 محصول فروخته شده توسط تقریبا 300 شرکت یافت می شود.

این برنامه ها همچنین مأموریت EWG را برای آموزش مصرف کنندگان در مورد سلامتی و ایمنی محصولاتی که هر روز استفاده می کنند ، بیشتر می کنند.

“از آنجا که EWG’s Skin Deep انقلابی در آگاهی مصرف کنندگان در مورد ایمنی مواد آرایشی ایجاد کرده است و EWG VERIFIED در سال های اخیر به علامت برتر محصولات زیبایی پاک تبدیل شده است ، سازندگان مواد آرایشی و فرمولاسیون از سراسر جهان از آنها سوال کرده اند که آیا مواد تشکیل دهنده و مخلوط های انحصاری آنها می توانند واجد شرایط تایید شده ما باشند گواهینامه ، “رئیس EWG کن کوک گفت.
“EWG آماده تحقق این امر است. هدف از ترکیبات EWG VERIFIED بهبود بازار مراقبت های شخصی تمیز در مراحل اولیه تولید و عمیق تر در زنجیره جهانی لوازم آرایشی است. “

“محصولات برای حمل مارک ما ، که برای تمام مواد تشکیل دهنده محصول اعمال می شود ، همچنان باید از استاندارد EWG VERIFIED برخوردار باشند. اما علامت تأیید شده ما تولید مواد پاک کننده را آسان تر می کند و به نوآوری در مناطق مهم کمک می کند ، مانند نیاز به گزینه های ایمن در مواد نگهدارنده لوازم آرایشی ، “کوک افزود.

در همان زمان ، EWG برنامه همکاری علوم آرایشی و بهداشتی را که این سازمان بیش از سه سال تحت فشار آزمایش کرده است ، از طریق قرارداد با یک گروه منتخب از شرکت های پیشرو در مراقبت از مو ، مراقبت از پوست ، عطر و بوی خوب و سایر شرکت های مراقبت شخصی ، باز خواهد کرد. دسته بندی ها.

از طریق EWG Reviewed for Science ، دانشمندان و فرمول سازان بخش خصوصی به طور مستقیم با همتایان EWG کار می کنند تا امتیازات محصول را در Skin Deep بهبود بخشند یا فرمولاسیون های محصول را ایجاد کنند که بتواند معیارهای دقیق کسب نشان EWG VERIFIED را برآورده کند.

“مرحله آزمایشی EWG Reviewed for Science کاملاً واضح است که دانشمندان برجسته ، عطرسازان و تولید کنندگان فرمول در بخش خصوصی مشتاق همکاری عمیق و مستقیم با EWG برای آگاهی از سیستم رتبه بندی پوست عمیق ما یا تسریع در بررسی علمی محصولات هستند. که در نهایت می تواند مارک EWG VERIFIED را به بازار منتقل کند. “

وی افزود: “در همان زمان ، كارمندان EWG بینش قابل توجهی از متخصصان بخش خصوصی در مورد مواد آرایشی و فرآیند تولید محصولات زیبایی تمیز و تمیز بدست آورده اند.”

این سازمان برای نظارت بر ابتکارات جدید ، یک کارمند گسترش یافته علوم آرایشی و دو سمت جدید رهبری را به خود اختصاص خواهد داد. کارلا برنز ، دانشمند EWG ، که سالها تجربه EWG VERIFIED را به ارمغان می آورد ، با مسئولیت اصلی لوازم آرایشی و بهداشتی EWG VERIFIED ، مدیر ارشد علوم زیبایی می شود. کالی رووه به عنوان مدیر علوم آرایشی و بهداشتی انتخاب شده است و تجربه خود را از برنامه هدایت EWG Reviewed for Cosmetics به دست خواهد آورد.

به گفته راوه ، “یکی از کلیدهای یک محصول سالم این است که قبل از اینکه فرمول بندی شود ، با شرکت ها درگیر شود نه بعد. عنصر اصلی EWG Reviewed ابزار اختصاصی فرمولاساز یا EST است. “

با استفاده از گزارش های FaST ، فرمولسازها تجزیه و تحلیل عمیقی از محصول و نمره مواد تشکیل دهنده آن دریافت می کنند. سپس شرکت ها می توانند برای بهبود امتیازات در پایگاه داده پوست عمیق EWG یا مطابقت با استانداردهای سازش ناپذیر که EWG را به عنوان استاندارد طلای صنعت تأیید می کند ، در حین تولید محصول ، فرمولی را تغییر دهند.

رووه گفت: “در سال 2020 ، تیم محققان ما مواد تشکیل دهنده بیش از 23000 محصول را برای درج در بانک های اطلاعاتی مختلف مصرف کنندگان بررسی کردند.” “هر هفته ، صدها محصول از شرکت هایی که می خواهند آنها را رتبه بندی و به پایگاه های داده ما اضافه کنند ، ارسال می شود. و از امروز ، بیش از 1800 محصول نشان EWG VERIFIED ما را کسب کرده اند. ”

علاوه بر موقعیت های جدید کارکنان ، EWG برای کمک به Burns و Rauhe اضافه خواهد کرد ، هر دو برنامه آرایشی VERIFIED و Reviewed توسط تیم داخلی از دانشمندان ارشد – از جمله سم شناسان و شیمی دانان – برای بررسی دقیق هر ماده در هر محصول ادامه خواهد یافت.

برنامه های EWG VERIFIED و Reviewed برای پوشک و محصولات تمیز کننده نیز موجود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>