Estée Lauder EVP جدید ، ارتباطات جهانی و امور عمومی را نام می برد

مریدیت وبستر در حال پیوستن به Estée Lauder Company Inc. در نقش تازه ایجاد شده معاون اجرایی رئیس جمهور ، ارتباطات جهانی و امور عمومی ، از 17 مه 2021 است.

وبستر به طور مشترک به ویلیام پی لودر ، رئیس اجرایی ، و فابریزیو فردا ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی گزارش خواهد داد. وی همچنین به تیم رهبری اجرایی Estée Lauder Company Inc خواهد پیوست.

وبستر جانشین الکساندرا (الکس) تروور به عنوان رئیس ارتباطات جهانی و ماریا کریستینا (MC) گونزالس نوگوئرا به عنوان رئیس امور عمومی جهانی خواهد شد. انتصاب وی به دنبال اخباری مبنی بر اینکه تراور تصمیم به بازنشستگی در ماه ژوئن پس از یک کار ارجمند در این شرکت گرفته است و اخیراً نوگوئرا برای نقش EVP و مدیر ارشد ارتباطات و امور عمومی در Popular Inc.

فردا گفت: “تیم ارتباطات جهانی و امور عمومی کلاس جهانی ما به طور مداوم جلوتر از منحنی در پس زمینه منظره جهانی که به طور فزاینده ای پیچیده و به سرعت در حال تغییر است ، پیشرفت کرده اند.” “انتصاب مریدیت ادامه خواهد داد تا بتوانیم ارتباطات متفکرانه و مholdersثر ما را به ذینفعان ارزشمند جهانی خود ارائه دهیم زیرا او این تیم های با استعداد را به ارتفاعات جدید هدایت می کند.”

لودر اظهار داشت: “تجربه عمیق بخش خصوصی و خصوصی مریدیت ، همراه با ارزشهای اصلی و سبک رهبری وی ، وی را به گونه ای منحصر به فرد مناسب می کند که اکنون در این نقش قدم بگذارد.” “من به کار باورنکردنی تیم ارتباطات جهانی و امور عمومی بسیار افتخار می کنم و می دانم که آنها با هدایت مریدیت در خانواده ELC ما در دستان خوبی خواهند بود.”

در این نقش جدید ، وبستر دستورالعمل های استراتژیک ارتباطات جهانی و امور عمومی ELC را برای پیشبرد و محافظت از منافع تجاری و شهرت شرکت خود در سطح جهانی هدایت می کند و روابط را تقویت می کند تا ارزش سهامداران اصلی را افزایش دهد. وی به عنوان مشاور استراتژیک در تیم رهبری اجرایی ELC ، هیئت مدیره و خانواده Lauder در مورد موضوعات مهم مختلف فعالیت خواهد کرد.

وبستر بر تیم های ارتباطات جهانی و امور عمومی ELC نظارت خواهد کرد و تأثیر این توابع مهم را در تجارت افزایش می دهد. وی ضمن ایجاد ارزش ویژه برند و تقویت بسترهایی که مخاطبان اصلی داخلی و خارجی آنها را طنین انداز می کند ، استراتژی و ارائه ارتباطات جامع و یکپارچه جهانی را برای پیشبرد اعتبار شرکت ELC و برنده شدن روایت تجاری هدایت خواهد کرد. وی همچنین استراتژی مشارکت سهامداران و امور عمومی جهانی را برای پیشبرد بیشتر اهداف تجاری ELC ، ایجاد اعتبار معتبر و کاهش فعالانه مسائل هدایت خواهد کرد.

تجربه عمیق دولت وبستر شامل تصدی پست در چندین دولت ریاست جمهوری ایالات متحده است. او از کاخ سفید بایدن به ELC می پیوندد ، جایی که به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور و رئیس دفتر شورای سیاست داخلی خدمت می کند. وی در کاخ سفید اوباما ، به عنوان مشاور ارشد دو رئیس ستاد کاخ سفید ، رحم امانوئل و پیت روس خدمت کرد. وی همچنین به عنوان معاون رئیس ستاد سوزان رایس ، سفیر وقت ایالات متحده در سازمان ملل خدمت می کرد. وبستر کار خود را قبل از اخذ مدرک JD در مرکز حقوق دانشگاه جورج تاون با کار در کاخ سفید کلینتون و وزارت امور خارجه ایالات متحده آغاز کرد.

وی پیش از خدمت در دولت بایدن ، به عنوان اولین مدیر ارشد ارتباطات Vox Media ، نظارت بر ارتباطات و استراتژیک ارتباطات و ارتباطات رسانه ای در یک شرکت رسانه ای مدرن در حال رشد ، از جمله شبکه های ویراستاری و تبلیغات ، استودیوها و پادکست ها را بر عهده داشت. وی همچنین قبلاً در امور عمومی در Emerson Collective فعالیت می کرد و به عنوان رئیس امور عمومی در Bloomberg LP و Bloomberg Philanthropies فعالیت می کرد ، جایی که وی مدیریت تجارت را مدیریت کرد و کارهای عمومی و ارتباطات را در واشنگتن ، نیویورک و جهان تاسیس کرد.

“من از پیوستن به شرکتهای Estée Lauder بسیار خوشحالم. الکس و MC هر یک کار فوق العاده ای را انجام داده اند که منجر به عملکردهای ارتباطات جهانی و امور عمومی شرکت شده و این تیم های با استعداد را به عنوان شرکای تجاری استراتژیک جای داده است. ” “افتخار است که به این نقش جدید قدم بگذارم و من از ادامه موفقیت های این تیم ها در فضایی که به سرعت در حال پیشرفت است ، خوشحالم. من مشتاقانه منتظر همکاری با فابریزیو ، ویلیام و کل تیم رهبری اجرایی برای دستیابی به موفقیت کلی و رشد مداوم ELC هستم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>