Estée Lauder EVP-ارتباطات برای بازنشستگی

الکساندرا تراور 1 ژوئیه 2021 را ترک می کند.

تام برانا ، مدیر تحریریه04.12.21

الكساندرا تراور ، معاون اجرایی ارتباطات جهانی ، Estée Lauder Cos. در 1 ژوئیه بازنشسته خواهد شد. Trower در سال 2008 به شرکت پیوست ، اندکی پس از آنکه فابریزیو فردا به عنوان مدیر اجرایی منصوب شد. در طول کار خود ، Trower با ایجاد یک تیم برتر ارتباطی که در خرید با دقت لازم برای توسعه محصول و بازاریابی شرکت دارد ، اعتبار دارد. Trower به عنوان EVP-ارتباطات بر ارتباطات شرکتی ، اجتماعی ، بحران ، بشردوستانه و خانواده Lauder نظارت می کند. او در تیم رهبری اجرایی خدمت می کند ، یک افسر اجرایی شرکت است و مستقیماً به ویلیام پی لودر ، رئیس اجرایی گزارش می دهد. او همچنین یک بانی مالی اجرایی گروه منابع کارمند LGBTQA این شرکت است. او عضو هیئت مدیره بنیاد خیریه Estée Lauder و جامعه سکولار است که هر دو متعهد به حمایت از دختران و زنان با تمرکز ویژه بر آموزش هستند. در سال 2018 ، Trower توسط زنان نیویورک در ارتباطات با یک جایزه معتبر Matrix شناخته شد.

در بازنشستگی ، تراور گفت که او وقت بیشتری را با خانواده اش خواهد گذراند و به عنوان رئیس هیئت مدیره دانشگاه هولینز ، مادر مادر خود ادامه خواهد داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>