Estée Lauder مالر را به معاون اجرایی رئیس جمهور ، تحول جهانی و رهبران گروه ارتقا می دهد

شرکتهای Estée Lauder دانیل مالر را به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور ، تحول جهانی و رهبری رده ، از تاریخ 1 ژوئیه 2021 ، ارتقا دادند. وی همچنان گزارش مشترک خود را به فابریزیو فردا ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی ، و تریسی تی تراویس ، معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی

وی در سال 2020 از شرکت مشاور ارشد مدیریت جهانی Kearney به عنوان رئیس کمیته تحول جهانی به ELC پیوست. کارهای اولیه وی برای ELC شامل ایجاد مدل تحول شرکت و ساخت تیم تحول جهانی بود.

تا به امروز ، مالر طیف وسیعی از اولویت های تغییر استراتژیک در شرکت را در شرکت هدایت کرده است. وی برای تسریع در ارکان اصلی تغییر و جاسازی این قابلیت ها در سازمان به عنوان روش های جدید و دائمی برای تجارت ، مدل تحول یکپارچه ELC را طراحی و عملیاتی کرد. مشارکت وی شامل کمک به برنامه ریزی شرکت های زیر است: ایجاد بیشتر منطقه آسیا و اقیانوسیه به عنوان بازار داخلی دوم برای بلند مدت. رویکرد ELC را برای نوآوری در نام تجاری و مدیریت سبد سهام دسته بندی کنید. قابلیت های خلاق نام تجاری تغییر مرحله ؛ پشتیبانی از تحول دیجیتال برای ارائه بهترین تجربه های دیجیتالی در کلاس و با لمس بالا به مصرف کنندگان ؛ و تسریع در رویکرد شرکت ELC در مورد تأثیرات اجتماعی و پایداری.

مالر همچنین با هدف به حداکثر رساندن سبد تجاری مارک های ELC برای برنده شدن در مراقبت از پوست ، آرایش ، رایحه و مراقبت از مو ، به نظارت بر توانایی طبقه بندی ELC ادامه خواهد داد. دانیل که تا به امروز با رidentsسای گروه ELC همکاری نزدیک داشته است ، فرایند جدیدی را برای پشتیبانی از مدل با نام تجاری ELC تسهیل کرده است تا یک لنز عملی را برای کسب سهم بازار به عنوان یک تیم یکپارچه در بزرگترین و سریع ترین رشد دسته ها و زیر مجموعه ها فراهم کند از زیبایی جهانی معتبر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>