Estée Lauder با آنا د آرماس بازیگر زن قرارداد می بندد

آنا د آرماس بازیگر زن نامزد جایزه گلدن گلوب جدیدترین سفیر برند جهانی استی لودر است. de Armas در مبارزات دیجیتالی ، تلویزیونی ، فروشگاهی و چاپی ارائه می شود. اولین کمپین وی برای این نام تجاری عطر ماه آینده را روانه بازار می کند. د آرماس به لیست فعلی استعدادهای جهانی Estée Lauder از جمله Anok Yai ، Bianca Brandolini D’Adda، Carolyn Murphy، Diana Penty، Grace Elizabeth، Karlie Kloss و Yang Mi پیوست.

استفان دو لا فاوری ، رئیس گروه ، استی لودر و رئیس برند جهانی ، استی لودر و آیرین گفت: “ما از استقبال آنا از برند Estée Lauder خوشحالیم.” “داستان او در مورد غلبه بر موانع رسیدن به آرزوهایش و تبدیل شدن به یک بازیگر زن برجسته برای زنان در سراسر جهان الهام بخش است و استعداد ، گرما و زیبایی او انرژی جدیدی به برند وارد می کند.”

دی آرماس گفت: “من افتخار می كنم كه از چنین برند برجسته ای نمایندگی می كنم.” “من در کوبا که بزرگ شده ام ، واقعاً داستان خانم Estée Lauder را تحسین می کنم و با او ارتباط برقرار می کنم. او فهمید که شما باید سخت تلاش کنید تا رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید. هر آنچه او انجام داد الهام بخش بود و هنوز هم الهام بخش است. من افتخار می کنم که بخشی از آن میراث شدم و داستان او را به اشتراک می گذارم. “

د آرماس بیش از یک دهه در اسپانیا و ایالات متحده آمریکا نام خود را به دست آورد. دی آرماس در کوبا متولد شد و اولین بار در فیلم سینمایی “Una Rosa De Francia” برای انستیتوی فیلمبرداری کوبا حضور یافت. پس از سالها موفقیت به عنوان بازیگر در اسپانیا ، او به هالیوود راه یافت و در فیلم هایی مانند Blade Runner 2049 و Dog Dogs بازی کرد. نقش برجسته د آرماس در نقش مارتا در رمز و راز قتل مدرن Knives Out نامزد دریافت جایزه طلای گلوب شد. در این سال ، د آرماس با همبازی خود در بازی Knives Out ، دانیل کریگ ، در فیلم “No Time To Die” ساخته کاری جوجی فوکوناگا ، بیست و پنجمین قسمت از امتیازات جیمز باند ، متحد می شود. او همچنین در فیلم ترسناک Deep Water آدریان لاین و در فیلم Blonde اندرو دومینیک که بر اساس رمان جویس کارول اوتس ساخته شده است ، مریلین مونرو بازیگر ، مدل ، خواننده و شمایل را بازی می کند. وی هم اکنون در حال تولید فیلم مرد گری نتفلیکس به کارگردانی برادران روسو است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>