Erno Laszlo از Carina Lau به عنوان سخنگوی جهانی استفاده می کند

ارنو لازلو ستاره سینمای چین ، کارینا لاو را به عنوان اولین سخنگوی جهانی خود منصوب کرده است.

لاو در زندگی خارق العاده خود چه در داخل و چه در خارج از صفحه ، از طریق تعریف مجدد مداوم معنای یک زن مقاوم بودن در طول 30 سال کار حرفه ای ، صنعت فیلم را تحت تأثیر قرار داده است. همکاری با ارنو لازلو فصل دیگری از زندگی او است زیرا او همچنان به زنان در سراسر جهان الهام می گیرد تا از موانع عبور کنند و معتقدند که آنها می توانند رویاهای خود را دنبال کنند و سرنوشت خود را تعریف کنند.

“ما مدتی را صرف جستجوی فرد مناسب برای پیروی از ارزشهای خود کردیم. پس از ملاقات با کارینا لاو ، تصمیم گیری آسان بود. خانم لاو نماینده قدرت واقعی زنانه است. او واقعاً الگویی برای زنان مدرن در همه جا است. روحیه مستقل و موفقیت های وی در مواجهه با مشکلات ، آینه اعتقاد ماست که هر زنی می تواند و باید به زندگی افسانه ای خود تشویق شود. “” چارلز دنتون ، مدیرعامل جهانی ارنو لازلو ، اظهار نظر کرد.

هنگام بحث در مورد مشارکت سخنگوی جدید جهانی ، لاو گفت: “من از سال 1997 از Erno Laszlo استفاده می كردم. من یك مشتری وفادار هستم و به نتایجی كه از استفاده از این تشریفات بدست آورده ام علاقه دارم. از نظر من ، ارنو لازلو مانند بهترین دوست است ، همیشه در کنار من است. من افتخار می کنم که با این مارک میراث شگفت انگیز همکاری می کنم تا پیام اعتماد آنها را به زنان در چین و سراسر جهان برسانم. “

این حرکت استراتژیک همچنین نشان دهنده تعهد ارنو لازلو به رشد در بازار چین است که طبق سوابق مالی ، بیش از 50 درصد از فروش جهانی ارنو لازلو را به عهده داشته است.

“مشارکت با کارینا لاو نشان دهنده اعتراف برند به تأثیر زنان چینی و حس فزاینده چند بعدی و متنوع مصرف آگاهانه آنها است. مشارکت با لاو مشتریان چینی را بیشتر به سمت نام تجاری سوق خواهد داد در حالی که لاو و نفوذ او را در بازار آمریکا نیز معرفی می کند. ”اظهار داشت: پاملا کروزه ، مدیر کل ارنو لازلو در ایالات متحده.

همانطور که ارنو لازلو به آینده نگاه می کند ، نام تجاری همچنان فراتر از ماسک موفق Vitality Treatment خواهد بود و شامل یک لوسیون اسانس در همین محدوده در تابستان امسال و همچنین مجموعه برتر ضد پیری Phormula 3-10 این پاییز است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>