Elims ماسکهای سفید کننده دندانهای مذاب را معرفی می کند

Elims ، مارک مراقبت از دهان و دندان پایدار ، راه حلی ایجاد کرده است که به مردم کمک می کند تا با خیال راحت لبخندهای خود را سفید کنند. ماسک های سفید کننده دندان Magic Melt-Away دندان های آنها دارای ترکیبات طبیعی برای حل لکه ها و سفیدتر نشان دادن سایه های دندان است.

در حالی که سایر محصولات نیاز به استفاده از سینی ، چراغ های LED یا نوارهایی دارند که باید بعداً برداشته شوند ، مواد موجود در ماسک های سفید کننده دندان Magic Melt-Away دندان های بدن برای بدن ما بی خطر هستند ، بنابراین کاملاً حل می شوند و سریعترین و راحت ترین فرآیند کاربرد را ایجاد می کنند. ، گفت این شرکت.

این برند توسط دکتر کیسی لاو تاسیس شد که بیش از 19 سال در تمام زمینه های دندانپزشکی از جمله لوازم آرایشی ، ارتودنسی و دندانپزشکی ایمپلنت فعالیت می کند. وی علاوه بر کار در Elims ، به همراه شریک دندانپزشکی خود دارای مراقبت های دندانپزشکی Mid-Valley در دره San Fernando است. دکتر لاو علاقه زیادی به کمک به ایجاد پایداری در صنعت دندانپزشکی دارد ، به همین دلیل او با همکاری Elims ، آگاهی از محیط زیست را برای مراقبت از دهان و دندان با استفاده از بسته بندی های گیاهی و مواد مناسب برای زمین در تمام محصولات خود ایجاد کرد.

Elims اولین سری محصولات خود را از 24 مه راه اندازی می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>