Elf با کانال مارک دار در Twitch به اولین مارک عمده زیبایی تبدیل می شود

این یکشنبه ، ELF Beauty کانال جدیدی را در Twitch راه اندازی می کند که هر هفته پخش های جریانی جدیدی را نشان می دهد. این جریان ها همان چیزی است که مارک به عنوان گنجاندن ، بی احترامی و “جن گرایی” توصیف می کند و در عین حال با تمرکز بر بازیگران زن ، در توانمند سازی زنان پیروز می شود.

کوری مارکیسوتو ، مدیر CMO در elf Beauty ، در بیانیه ای گفت: “راه اندازی یک کانال Twitch اثبات دیگری است که نشان می دهد هر کاری ممکن است انجام شود.” “ما همیشه در پی برقراری ارتباط با طرفداران فعلی و جدید خود هستیم و معتقدیم Twitch مرز بعدی ماست – این تعاملی ، جذاب ، معتبر و زنده است.”

پارسه زن Loserfruit به LuFu نیز معروف است.

کانال جدید Twitch گام دیگری در سفر بازی های این برند است. در نوامبر سال 2020 ، جن اعلام کرد که با Loserfruit یا LuFu ، یک گیمر برتر زن با 10 میلیون پیرو شبکه های اجتماعی همکاری می کند. از آن زمان ، LuFu و آرایشگر جهانی آرایشگر آنا Bynum ساعتها محتوا را با هم پخش کرده اند. به گفته این مارک ، پاسخ بسیار طاقت فرسایی بوده است ، به علاوه 37000 ساعت به علاوه کل محتوای جن را در Twitch تماشا کرده اند ، علاوه بر پوشش رسانه های اجتماعی در توییتر ، اینستاگرام و TikTok.

این برند زیبایی برای اولین بار در توئیچ ، پخش جریانی سه ساعته با طیف وسیعی از شخصیت ها و کارشناسان آرایش در نظر گرفته است.

تمرکز اصلی این رویداد ، راه اندازی “جن شما” است ، برنامه ای که برای تقویت بیشتر ستون هدف جن در توانمند سازی دیگران از طریق ارتقا and و حمایت از بازیگران زن آینده و تیم های آنها برای در آغوش گرفتن بدبختی آنها طراحی شده است. elf You به نظر می رسد در خرد کردن سقف های شیشه ای در دنیای بازی ها به شما کمک می کند تا این بازی را برای بازی بازان زن فراگیرتر و مورد استقبال قرار دهد.

“آنچه که بیشترین انگیزه ما را در مورد کانال Twitch ما ایجاد می کند ، فرصت الهام بخشیدن و حمایت از خالقان زن است. با هم می توانیم تعداد زیادی را توانمند و الهام بخش قرار دهیم. “

علاوه بر این ، گیمرها به یک مسابقه “Game Up” که elf بین 9 مه و 6 ژوئن در TikTok برگزار می کند ، به چالش کشیده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>